מסיבת פורים עם האחיות A Wa

Things to do
0 Love It
Save it
מסיבת פורים עם האחיות A Wa
More Less
Israeli House Atlanta says
אחיות A-WA הוא הרכב מוזיקלי ישראלי בו חברות שלוש האחיות תאיר, לירון ותגל חיים.

ההרכב, שהחל את דרכו כחלק מהמופע הבימתי של הבלקן ביט בוקס, מבצע שירים תימניים מסורתיים בעיבודים מודרניים במקצבי פופ אלקטרוניים. אלבום הבכורה של הלהקה יצא באפריל 2015 ובו שירי חול תימניים שנכתבו על ידי נשים והועברו מדור לדור במשך מאות שנים. את האלבום הפיק תומר יוסף שגם כתב את העיבודים לשירים העתיקים.


תאיר, לירון ותגל הינן שלוש אחיות מתוך משפחה של שישה ילדים מהמושב שחרות בערבה. שלוש האחיות למדו מוזיקה, רקדו ושרו במהלך התבגרותן והופיעו יחד ובנפרד בהזדמנויות שונות מגיל צעיר.

לאחר שתאיר ולירון סיימו את לימודיהן האקדמיים במוזיקה ועיצוב, ולפני שתגל החלה את לימודיה, הן החלו להקליט יחד חומרים באנגלית, עברית ותימנית והעלו סרטונים של ביצועיהן ליוטיוב. הסרטונים קיבלו תגובות נלהבות רבות. המוזיקאי והמפיק תומר יוסף נתקל גם במוזיקה שלהן ופנה אליהן בבקשה לעבוד איתן.

וכמו שנאמר עליהן: אחיות A-WA לא הראשונות שחוזרות אל המוזיקה התימנית הישנה. הן גם לא היחידות שמחברות מוזיקה עממית לפופ אלקטרוני ולא הנשים הראשונות שמחיות שירים תימניים. אבל אי אפשר להתעלם מהגרוב הייחודי של "A-WA", מהכוח הנשי המשולש מלא הפוטנציאל שמעורר סקרנות ומפתה לסמן אותן כהבטחה מוזיקלית.
More Less

By: Israeli House Atlanta

Facebook: https://www.facebook.com/494321960752715
To improve this listing email: feedback@timeout.com
LiveReviews|0
2 people listening