0 Beğen
Kaydet

İstanbul'un burgerleri

Kim vazgeçmiş ki burgerden biz geçelim. Kalorisiyle akla zarar olabildiği bir gerçek ama bu zevkten mahrum kalmamak için hareket alanınızı genişletmek ne güne duruyor? Kimi Amerika’dan transfer, kimi buraların çocuğu. Burger avı başlasın!

Bazen bir büfede, bazen şehrin en havalı zincir restoranlarından birinde, bazen de ete adanmış bir mekanda… Hamburger krizi tuttuğu anda, en iyisini yemeden kendine gelemeyenler için şehrin en iyi burgerleri bir arada. 

İstanbul'un en iyi burgerleri

Biber Burger

Klasik burgeri 180 gram etle hazırlıyor Biber, içine BBQ sos, mayonez, karamelize soğan atıyor. Guacamole burger gibi alternatifler de var. Soslarla aranız iyiyse Biber’i seversiniz, çok değişik sosları var.

Daha fazla
Beşiktaş
Advertising

Black Angus

Black Angus, hesaplı bir etçi. Güzel ekmek ve kaliteli etten yapılmış köftenin buluştuğu burgerleri için ziyareti hak ediyor. Black Burger ve Hollywood Burger en çok sipariş edilenler.

Daha fazla
Tophane

Bubada

120 gram hamburger köftesi, kestane mantarı, roka ve rokfor sos birlikteliğinden Bubada’nın Portobello burgeri doğuyor. Tüm burgerler patates kızartması ile servis ediliyor.

Daha fazla
Moda
Advertising

Burgerhood

Burgerinizi bol soslu sevenlerdenseniz Nişantaşı’nın gurme burgercisi Burgerhood’u denemeniz gerek. Hangisini yiyeceğinize karar veremezseniz 3’lü mini burger ile karma bir takım yapın.

Daha fazla
Topağacı

Burger House

Yerli malı hamburgerci zincirimiz Burger House’un bu işe özendiği belli. Şube bazlı farklılıklar yaşansa da hem çeşitte hem de lezzette iyiler. 

Daha fazla
Suadiye
Advertising

Burger Joint

New York tarzı hamburgerin hasını yemek istiyorsanız 145 gramlık katkısız eti, özel ekmeği, karamelize soğanıyla New Yorker’ı seçin.

Daha fazla
Beşiktaş

BurgerLab

Yerli dana etinden 130 gram hamburger köftesi, karamelize soğan, göbek marul ve domates… BurgerLab’de burgerin en klasik halini baz alın, soslarla zenginleştirin.

Daha fazla
Karaköy
Advertising

Burger Project

Yağız İzgül ve ekibinin Armutlu’da açtığı Burger Project, klasik hamburger ve cheeseburger’lerin yanı sıra rokfor ve mantarlı Project Rokfor & Funghi ya da acı chimichurri soslu Project Argentina gibi seçenekler sunuyor.

Daha fazla
Sarıyer

Egg&Burger

Egg&Burger’ın imza lezzeti Classic Burger’a lezzetini veren ev yapımı köfte ve çıtır çıtır kıvrık patates. 

Daha fazla
Nişantaşı
Advertising
Daha fazla göster

Yorumlar

0 comments