Gigology OnBoard - Jeudi Records Showcase: Adana Twins, Doctor Dru, Monte

Barlar ve pub'lar
Gigology OnBoard - Jeudi Records Showcase: Adana Twins, Doctor Dru, Monte
Adana Twins / © Felix Krueger

Düzenledikleri partilerle ve İstanbul’a getirdikleri dans müziğinin dikkat çeken isimleriyle adına sıkça rastladığınız Gigology kolektifi, İstanbul dışına çıkamadığımız hafta sonlarında bizi kapalı mekânlara hapsetmiyor ve tekne partileriyle nefes aldırıyor. Geçen yaz underground bir şekilde, Gigology OnBoard ismiyle düzenlenen tekne partilerinin doğaçlama bir şekilde ortaya çıktığını söylüyor Gigology’nin kurucusu Harun Elibolca. “2014 yazında ve sonraki yazlarda da yapmam gereken, zamanla İstanbul’da her yaz beklenen, uluslararası pazarda ise öne çıkan etkinlikler olacağını düşünmüştüm. Bu yaz yine Ağustos ayında, daha geniş sanatçı programı ve daha iyi bir kurgu ile devam ediyoruz.” diye de ekliyor.

 

Ayın ilk tekne sefasının konuğu Adana Twins’in isimlerini bir Türk restoranının menüsünde gördükleri Adana kebabından alan, yetenekli bir Alman ikili olduğunu sıkça gerçekleştirdikleri İstanbul ziyaretleri vesilesiyle öğrenmiş olmalısınız. Hâlâ tanışmadıysanız ‘Strange’ ve klibi İstanbul’da geçen ‘Drive’ parçalarından birer doz alın. Günün diğer isimleri Doctor Dru ve Monte.

 

 

Tekneler 16.30'da kalktıktan sonra 22.30'a kadar Boğaz'da parti sürüyor. Ardından after-party'ler 23.00'te Kiki Sıraselviler'de gerçekleşiyor.

 

Gigology OnBoard'ın ikinci etkinliği 23 Ağustos'ta.

Yayınlandı: