Suma Beach tatil sürprizi

Barlar ve pub'lar
0 Beğen
Kaydet
Suma Beach tatil sürprizi
Martin Gretschmann

Böyle uzun tatiller şehirde kalanlar için tenha sokaklar, sessiz ortamlar ve boş mekânlar demek. Fazla huzur da zarar diyenlerdenseniz bayramın son iki gününü sanki tatil sona ermeyecekmiş gibi partileyerek geçirme fırsatı geldi, 29 ve 30 Temmuz'da Suma geceleri sağlam bir line-up'la devam ediyor.

 

29 Temmuz Salı gecesinin büyük yıldızı kuşkusuz Almanya'dan bayram ziyaretine gelen, The Notwist grubunun elektronik sound'larından sorumlu Martin Gretschmann'ın solo projesi Acid Pauli. Tekno ve house tatlarının yoğun olduğu set'leri Suma'nın tek sürprizi değil: 29 Temmuz'da parti plajda Tolga Duyan ile başlıyor, 22.00'den itibaren Barış K, Doğukan İres ve Oceanvs Orientalis (live) ile devam ediyor. Ertesi gün boyunca plajda set başında olacak isimler ise Barış K, Evrim, Mr. Sür, Ögem Yılmaz ve Zozo & M-In.

 

Bir de leziz bir havadis verelim; yaz boyu Suma Beach'e eklenen Datlı Maya geceye başlamadan mükellef bir sofraya oturmak isteyenler için 'Püfür Meyhane' adında masalar kuruyor. 29 ve 30 Temmuz günleri de kurulacak sofralarda yerinizi almak isterseniz uyaralım, kapasite sınırlı. Rezervasyon ve menü detayları burada, ücretler menüye göre 120, 140 ve 160 TL arasında değişiyor.

 

Acid Pauli'nin arkasındaki isim Martin Gretschmann'la 2012'de yaptığımız röportajımızı okuyun.

Yayınlandı: