101 Lezzet festivali yaklaşıyor!

Etkinlikler, Festivaller
0 Beğen
Kaydet
101 Lezzet festivali yaklaşıyor!

 

Biletler Biletix’te.

 

 

Gelenekselleşen yeme-içme şenliğimiz 101 Lezzet'in tarihi 24 Nisan Pazar günü. Esma Sultan Yalısı'nda Boğaz manzarasına karşı gün boyu İstanbul'un 101 farklı lezzetinin tadına bakıyoruz!

 

101 İstanbul Lezzeti şehrin en iyi restoranlarını ve lezzetlerini 2013 yılından beri İstanbullular ile buluşturmaya devam ediyor. Yoğun istek üzerine ilk kez düzenlendiği Ortaköy'deki Esma Sultan Yalısı'na muhteşem bir dönüş yapmayı planlayan 101 Lezzet'te şehrin en fiyakalı yemeklerinden vazgeçilmez ayaküstü lezzetlere, İstanbul yaşamında kendine yer edinmiş her türlü tat bir arada.

 

 

Aklınızdan çıkmayacak bir tadım deneyiminin yanı sıra sohbetler, atölyeler, yeme-içmeye dair birçok sürpriz ve gün sonunda bir after party sizi bekliyor.

 

101 İstanbul Lezzet Festivali, 24 Nisan Pazar günü eşsiz Boğaz manzarasına sahip The Marmara Esma Sultan'da İstanbullulara unutulmaz bir deneyim sunuyor. Unutmayın, biletler sınırlı sayıda, elinizi çabuk tutun!

 

Etkinlik günü kapıda satış garantisi verilmemektedir. 18 yaş altı katılımcılar ebeveynlerinin refakatinde olsa dahi etkinlik alanına alınmamaktadır. 

Yayınlandı: