Çırağan Palace Kempinski

Etkinlikler
Çırağan Palace Kempinski
Çırağan Palace Kempinski bünyesindeki Laledan, Gazebo ve Tuğra'nın birbirinden farklı aktiviteleri ve menüleriyle 2011'e Saray'da girmek isteyenler aradığını bulacak. Fuayede kokteyl ikramı, ardından Lalezar Balo Salonu’nda özel yılbaşı galası, zengin yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, dünya müziklerinden oluşan yerli ve yabancı geniş repertuarlarıyla ünlü Vals Orkestrası, DJ performans, sürp-riz çekilişler, oryantal şov ve saatler gece yarısını gösterdiğinde şampanya ikramı var.

Yılbaşı menüsünde başlangıç olarak, somon sarması, yaprak sarma, dana rozbif, patlıcan salatası, lakerda ve kereviz salatasından oluşan zengin meze tabağı; mantarlı ve tavuklu ‘ vol-au-vent’, şampanyalı nar sorbe; ana yemek olarak kestaneli hindi sarma yer alırken tatlı olarak da çikolatalı ve frambuazlı parfe ya da serpme meyve sepeti ikram ediliyor. Bu özel menü, çay, kahve, petit four ve ilerleyen saatlerde işkembe ya da mercimek çorbası servisi ile sona eriyor. Yeni yılı keman ve piyano eşliğinde romantik bir ortamda geçirmek isteyenlere The Brasserie ideal bir alternatif sunuyor. Lobby Lounge Bar’da ise piyano eşliğinde sıcak ve soğuk kanape ikramı, limitli yerli içki ve çorba servisi yapılıyor. Elite World İstanbul Hotel çocuklarınıza da özel yılbaşı balosu düzenliyor. Özel hazırlanan açık büfe, eğlenceli animasyonlar ve birçok sürpriz bu baloda onları bekliyor.

Otelin sunduğu yılbaşına özel konaklama paketinde ise yılbaşı balosu, deluxe odada konaklama, çift kişilik brunch ve Spa and Health Center’da iki kişilik spa kullanımı yer alıyor.

Yayınlandı: