Maç heyecanı

Etkinlikler
Maç heyecanı

10 Haziran’da başlayan Avrupa Futbol Şampiyonası’nı evde izlemek istemeyenler için dört adres. 

Harvard Cafe
Etiler ahalisinin favorisi Yolu sık sık Etiler’den geçen herkesin az çok aşina olduğu Harvard Cafe 20. yılını devirdi. Her katında ekran bulunması sebebiyle maç izlemek için yer seçeneğiniz çok, ama siz ne olur ne olmaz rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Harvard Cafe’nin bir şubesinin de Ataşehir’de açıldığını ekleyelim. 

O’Learys Sports Restaurant
Halis muhlis bir spor barı Batı Ataşehir’deki O’Learys Sports Restaurant İsveç menşeli, Amerikan tarzı bir spor barı zincirinin Türkiye şubesi. Karışık mı geldi? Daha basit bir şekilde özetleyelim: Her türlü spor müsabakasını rahat rahat izleyebileceğiniz, duvarları Patriots, Celtics gibi Boston’dan çıkan takımların fotoğraflarıyla kaplı, aileler için de ideal bir maç izleme üssü.

Tickerdaze
Maç bahane, yemekler şahane Tickerdaze’e sadece Darüşşafaka Doğuş’un Volkswagen Arena’daki maçlarını izlemeden önce mi uğruyordunuz? O günler geride kaldı. Burası boşuna ‘eski usul bir gastro spor barı’ olarak tanımlanmıyor, içerideki ekranlar emrinize amade. Mini burgerlerinin seveni çok.

The Populist
Bira fabrikasında maç keyfi Bomontiada’nın yeni üyesi The Populist geniş alanını iyi değerlendirerek şampiyonaya önde başlıyor. Terası dahil üç farklı alana kurulan dev ekranlarda Türkiye Milli Futbol Takımı’nın müsabakaları ve final maçları yayınlanıyor.