New Year Bazaar by Shopthedesign.com

Etkinlikler
0 Beğen
Kaydet
New Year Bazaar by Shopthedesign.com
El Quinto'nun ahşap kolye tasarımları

Henüz duymadıysanız haberiniz olsun, takdir edilesi tasarımcıların işlerini satın alabildiğiniz bir moda ve alışveriş sitesi shopthedesign.com. Özellikle yıl başı telaşı kapıdayken bookmark'larınız arasında yeri hak ediyor.

 

Sanal ortamdan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız ya da ürünlere yakından bir göz atıp karar vermeyi tercih ediyorsanız, yıl başı alışverişlerinizi hızlandıracak bir yeni yıl pazarı kuruyor Shop the Design. Asmalı Mescit'teki İtalyan ruhlu Artame Onizetti Apartmanı'nda, REWORK ajansında gerçekleşen New Year Bazaar by Shopthedesign.com'da 14 özel tasarımcı seçkisinin yanı sıra ikramlar ve ufak sürprizlerle karşılaşmanız an meselesi.

 

Karşılaşacaklarınızı merak ediyorsanız sıralayalım: Brooklyn'den deri tasarımcısı Patent of Heart, giyimi renk coşkusu desen tasarımları ile birleştiren 8th Act, kafatası ve boynuz objeleri ile Preystation, minimal tasarımı takılara yansıtan Midori Minimal, ahşap kolye tasarımları ile El Quinto, taş baskı portreleri bardak altlığına yansıtan Ekinakis, ahşaba tasarımları ile can veren Gutav, minimal dünyaları bitki tasarımı ile yaratan Interrarium, akıllı ve mutlu deftelerin sahibi Knock Knock, Nordik kravat tasarımcısı Krope, atölye yapımı kamera ve müzik aletleri ile Bitti Gitti, illüstrasyon kült tişortlerin yaratıcısı Locomotees, illüstrasyon posterleri ile Paper Print etc., el yapımı defterleri ile WOL.

Yayınlandı: