Pharrell Williams

Müzik
Pharrell Williams

GNCFEST kapsamında İTÜ Stadyumu 7 Eylül’de heyecan verici isimleri ağırlamaya hazır olsa da, son dönemin en sıkı hitlerini çıkaran Pharrell Williams nedeniyle başlıkta kendisini özel olarak vurgulamak istedik.

Happy şarkısıyla bu sene Grammy’ye damgasını vuran Pharrell Williams ya da kısaca Pharrell, şarkı sözü yazarı, şarkıcı, müzik prodüktörü ve moda tasarımcısı olarak tüm bu alanlarda sükse yapan bir isim. Chad Hugo’yla kurduğu The Neptunes isimli plak şirketi; soul, hip hop ve R&B alanlarında sıkı işler çıkarırken Pharrell, bir yandan da rock, funk ve hip hop sularında yüzen N.E.R.D. grubunun şarkıcısı ve davulcusu olarak caz festivalleri arası turlamaya devam ediyor. Hayatını müziğe adayan bu çok yönlü ismin, siyah müziğin türleri arasındaki sıkı birikimi başarısının en önemli halkası. The Neptunes’den bu yana ciddi hayran kitlesi olan Pharrell, Eylül ayının en heyacan verici isimlerinden biri.

Festival kapsamında yine R&B, hip hop ve dans müziği alanında dünya çapında bir isim olan Rita Ora, Youtube’da kırdığı izlenme rekoruyla Avrupa’nın en çok takip edilen kadın şarkıcı ve dansçılarından biri olan Inna ve Türkiye’den maNga, Mabel Matiz ve Model gibi sıkı isimler eşliğinde müzik ve dans dolu bir festival deneyimi yaşamaya hazır olun!

Yayınlandı: