Voca People

Müzik
0 Beğen
Kaydet
Voca People

Voca People, A Capella'yı modern beat-box ile harmanlayan; diller, kültürler arası köprü kuran dinamik, bir müzikal tiyatro koyuyor ortaya.

 

Müzikalde Dünya'ya çarpan ve evlerine geri dönmek için enerjiye ihtiyacı olan bir grup uzaylının hikâyesi anlatılmakta. Müzikle iletişim kuran uzaylılar için müzik enerjisi ve yaşama gücü. Evlerine dönebilmeleri için daha çok müziğe ihtiyacı olan karakterlerin sloganı "Hayat müziktir ve müzik hayattır".

 

2009’dan beri dünyanın Güney Amerika'dan Kanada'ya, Avrupa'dan Orta Asya'ya izleyicileri kendine hayran bırakan Voca People, bu interaktif müzikali New York, Las Vegas ve Paris’te son 2 sezondur düzenli olarak sahneledi. 2012 yılı Theatrical Experience dalında Lortel ödülüne layık görülen; YouTube videoları 55 milyondan fazla izlenen grup, bembeyaz kostümleriyle fenomen haline geldi. Şovda erken dönem müziklerden günümüze kadar popüler olmuş şarkıları sadece insan sesi ile seslendiren topluluk, seyirciyi de gösteriye dahil ederek muhteşem bir aile eğlencesi sergiliyor. Voca People roketi yörüngeden çıkmadan bu yaratıcı ve eğlenceli şovu izleme şansı kaçmaz.

Yayınlandı: