On Bir (11) Sergi Serisi

  • Sanat
Reklâm

Time Out diyor ki

QNB Finansbank’ın genç sanatçıları desteklemek ve onlara yeni ifade alanları yaratmak amacıyla destek verdiği Masterpiece Hall by QNB First On Bir (11) Sergi Serisi  16 Ocak 2020 Perşembe günü kapılarını sanatseverlere açıyor.

Çağdaş sanatın geniş kesimlere yayılmasını sağlamak; genç yetenekleri keşfetmek ve onları sanatseverlerle, ülkemizin önde gelen koleksiyoner ve akademisyenleriyle bir araya getirmek amacıyla yola çıkan QNB Finansbank ve Masterpiece çağdaş sanat üretimini desteklemek için birlikte adım atıyor.

Sergi, 16 Ocak 2020, Perşembe günü Masterpiece Sanat Merkezleri’nin Maslak’ta dev bir alanda faaliyet gösteren ana merkezi Masterpiece Hall’da sanatseverlerle buluşacak.

11 genç sanatçının, yeni medya, resim, heykel, enstalasyon gibi farklı disiplinlerden eserlerinin yer alacağı On Bir (11) Sergisi’nin kreatif direktörlüğünü ve küratörlüğünü Ayça Okay üstlendi. Art- Talk’ların da yer alacağı sergi dizisinin sanat kurulunda ise; Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal İskender,  koleksiyoner ve iş insanı Agâh Uğur gibi önemli isimler yer alıyor.

Sergi, 20 Şubat 2020 tarihine kadar Masterpiece Hall Maslak’ta ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

www.studiomasterpiece.com

Ayrıntılar

Adres:
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler