Yılbaşı sirki

Etkinlikler

İstinyePark,  ilk defa bir alışveriş merkezinde gerçekleşecek olan yılbaşı sirkine ev sahipliği yapacak. Yılbaşı Sirki 8 gün boyunca birbirinden heyecanlı şovlarla 20 yıllık geçmişi olan Güney Afrikalı sirk, Avustralya, Las Vegas, İtalya ve Japonya gibi pek çok ülkeden sonra, ilgi çeken performanslarıyla İstinyePark ziyaretçilerinin karşısında olacak.  

Çocukların bayılacağı boyu 3 metreyi bulan tahta bacaklı karakterlerden tavandan tül ile dans ederek sarkan akrobatlara, ateş şovundan teatral oyunlara kadar her saat başı farklı bir gösteriyle ana aktivite alanında olacak. Performanslar arasında özellikle yerden 14 metre yükseklikte çember üzerinde sergilenecek şovlar ve kumaşlarla havada yapılacak gösteriler nefes kesecek. 

Gün boyu sürecek olan eşsiz şovların yanısıra alanda yer alacak eğlence parkı ise bir karnaval havası yaratacak. Komik aynalar karşısında, kendinizi daha önce hiç göremediğiniz şekillerde göreceksiniz. Her yaş grubu için özel bir yeri ve tadı olan pamuk şeker standının yer alacağı alanda ayrıca 2 adet sirk konseptli fotoğraf kulubesi olacak. Bir sirk içinde havası yaratan setlerde ilginç kostümlerle fotoğraf çektirip ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Yayınlandı:

Etkinlik websitesi: http://www.istinyepark.com