Yılbaşı Sokak Partisi

Etkinlikler
Yılbaşı Sokak Partisi

Nişantaşı’nın renkli, olaysız, insanları sokakta birleştiren, neşe dolu Yılbaşı Sokak Partisi için hazırlıklar neredeyse tamam. İstanbul’un geleneksel yılbaşı keyfi için yakın çevrede olanlar şehrin en şenlikli yılbaşı atmosferierinden birine uğrayabilir.

 

Nişantaşı’nın kalbi Abdi İpekçi Caddesi yine kırmızı halı konsepti ile süslenecek ve boydan boya kırmızı halı ile kaplanacak. Cadde üzerine kurulan tag’lardaki ışık oyunları ile ihtişamlı bir görüntü hedeflenmiş. Farklı konsept ve renklerde süslemiş ikonik yılbaşı heykelleri, Nişantaşı meydanındaki 7metrelik dev yılbaşı ağacı, akan ışıkları ve kış betimleriyle bir kış masalını andıran Teşvikiye Caddesi, konsept ve süslemelerle göz okşayan Atiye ve Bostan sokaklar, geçen sene ilk defa yapılan ve büyük ilgi gören Yılbaşı faytonu ile Nişantaşı yeni yıla cidden hazır!

 

Abdi İpekçi Caddesi’nde kurulacak sahne gece boyunca DJ’lerin seçtiği müzikleri çeşitli şovlar eşliğinde paylaşacak. Birçok noktada yılbaşı ikramları yapılacak, sokak müzisyenleri ise yeni yıla Nişantaşı’nda girecek olanlara farklı köşelerden mini konserler verecek. Semtin mağazaları da bu şenlikten geri kalmayarak önlerinde yılbaşı şölenine katılacaklar. Saatler 00.00’ı gösterdiğinde ise Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde yapılacak havai fişek gösterileri ile gözler gökyüzüne odaklanacak.

Yayınlandı: