adidas 'all originals party'

Müzik
0 Beğen
Kaydet
adidas 'all originals party'

Geçtiğimiz yıllarda Sophie Ellis Bextor, Mark Ronson gibi isimleri izlememize vesile olan, bu yıl dördüncüsü düzenlenen adidas all Originals Party’de sahnede daha önce de İstanbul’da ağırladığımız Peter Bjorn and John var. 

 

Peter Bjorn and John’un yanı sıra, adidas 'all originals istanbul'da bu yıl Replikas, 123, Men With A Plan, Emir Yargın, Second ve Lust da özel performanslarını sergileyecekler. Partinin bir diğer sürprizi olarak ise, New York'un başarılı ikilisi Holy Ghost!, unutulmayacak gecede sahne alacak.

 

Bir festival havasında geçecek partide yiyecek ve içecek alanlarının yanı sıra sokağa dair çeşitli sürprizler, atölyeler ve sergiler olacak. 28 Eylül’deki partinin tam program, ücret ve saat bilgileri radioadidasoriginals.com ve biletix.com ’da.

 

Bir havadis de, adidas’la gönül bağı 80’lere dayanan Run DMC efsanesini ve DJ A-Trak’i bir araya getiren, yeni adidas kampanyası Unite All Originals’tan. ‘All Day Originals’ adlı özel remiks, Run DMC ve A-Trak ile söyleşiler ve kamera arkası görüntülerden oluşan bir video ortaya çıktı kampanya dahilinde.

 

 

Bir de sesli ve yazılı olarak bizzat yönlendirebildiğiniz interaktif bir video söz konusu: adidas.com/tr/apps/unite/

Yayınlandı: