Hepimiz Mülteciyiz - Yardım Konseri

Müzik
Hepimiz Mülteciyiz - Yardım Konseri
The Away Days

Yabangee.com ve Sonikraf.com kafa kafaya vererek, Yabangee’nin her yıl düzenlediği ‘Hepimiz Mülteciyiz’ yardım etkinliğinin hayata geçirilmesi için güçlerini birleştiriyor.  Suriyeli mülteciler için yapılan yardım konseri pek çok yerel müzik grubuyla yardım kuruluşlarını bir araya getiriyor.

 

Konser 30 Mayıs 2015’te Tünel Sahne’de gerçekleşecek ve The Away Days, Golden Horn, Gantz, Void, Rubber Walrus, The Young Shaven, Captain Jack and the Bleeding Hearts, Peripheral Dots, Foton Kuşağı, Dylan Ware, Spoken Word Istanbul, Johnathan Day, The Bear Princess, Koma Puş, Catnip Muffins, DJ Hakan Tamar ve DJ Toprak Basgit sahne alacak.

 

Etkinliğe giriş bağış karşılığında ücretsiz. Bağışların % 100’ü doğrudan Caritas Turkey, Small Projects Istanbul ve Jasmin Baladi’ye gidecek. Yardım kuruluşlarından temsilciler bağışları organize etmek ve toplamak için bizzat orada bulunacaklar. Bağışlar arasında kıyafet, oyuncaklar, kitaplar, okul araç gereçleri vb. olabilir. Maddi bağışlar da yardım kuruluşları temsilcileri tarafından kabul edilecek. Bağışlar üzerine daha fazla ayrıntı için buraya bakabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için etkinliğin Facebook sayfasına göz atın.

 

Müzikle ilgili sorular için matt@sonikraf.com’a, bağışlarla ilgili sorular için tarik@yabangee.com’a mesaj atın.

Yayınlandı: