Cefiore

Restoranlar Suadiye
Cefiore
1/2
Cefiore
2/2

Time Out diyor ki

Donmuş yoğurt birçok ünlünün diyet listesinde yer alan bir ürün. Bu ünlülerden biri de Paris Hilton. İşin enteresan kısmı Paris Hilton’un hapisten çıkar çıkmaz Cefiore’den donmuş yoğurt almaya gitmiş olması. Magazini bırakıp gerçeklere gelirsek; bu donmuş yoğurt hem sağlıklı, hem de leziz.

Sade, çikolatalı, nar-frambuaz ve acai berry seçenekleri ile donmuş yoğurdunuzu meyve, kuruyemiş, bonibon, cornflakes ve çikolata çeşitleriyle daha da baştan çıkarıcı hale getirebiliyorsunuz. Favorimiz acai berry. İşin sağlık yönü de oldukça ikna edici. Tamamen yağsız ve kolestrolsüz formülünde, sindirim sistemini düzenleyen probiyotik lifler ve kemik güçlendiren yüksek kalsiyum oranı, bağışıklık sistemini güçlendiren tamamen doğal ve katkısız meyve püreleri ile sağlık iksiri niyetine de yiyebilirsiniz bu yoğurdu. Tabii içindeki şeker diyeti biraz bozuyor, ikaz edelim. Boydan boya bir Bağdat Caddesi yürüyüşü ile kalorisini yakabilirsiniz.

Cefiore’nin menüsü sırf yoğurt ile de sınırlı değil. Kahve çeşitleri, waffle ve smoothie seçenekleri de var. Cefiore’nin Froyo Waffle’ı bildiğiniz waffle’lardan değil. Adını Frozen-Yoğurt Waffle’ın kısaltılmışından alan bu waffle, aslında orijinal Brüksel Waffle’ı. Dışı çıtır içi yumuşak Froyo Waffle, istediğiniz donmuş yoğurt ve üç topping ile servis ediliyor. Smoothieslerden balkabağı, ananas-mango, muz-çilek, çikolata ve orman meyvesi alternatifleri de taze meyveler ile donmuş yoğurdun bir başka macerası. Cefiore’nin yeri ufacık, konum itibariyle de çok büyük bir yere ihtiyacı yok. Ne de olsa caddenin modası yaz-kış geniş kaldırımlarında yürümek. Yoğurdunuzu hüpletirken soluklanmak isterseniz içeride hemen kapı girişindeki bara kurulabilir ya da dışarıda yer alan standlarda kısa süreliğine bekleme yapabilirsiniz. Bağdat Caddesi yürüyüşlerinizde yolunuz ister istemez o taraflara düşeceğinden, uğrayıp Cefiore’nin tadına bir bakın deriz. Kısa mesafede oturan bir arkadaşınız varsa hemen tüketmek şartıyla özel kutusu ile paket de götürebilirsiniz.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Bağdat Caddesi 366-C, Şaşkınbakkal
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Hafta içi 12.00-21.30, cuma-cumartesi 12.00-23.00 arasında açık.