GoodMood Lounge

Restoranlar Maçka
GoodMood Lounge

Time Out diyor ki

G-Mall’daki M.A.C.’in (Mars Athletics Club) hemen yanında yer alan GoodMood’a açık kısmından geçerek direkt veya M.A.C.’in girişini kullanarak ulaşıyorsunuz. Açık kısım kışın da kullanılabilecek şekilde tasarlanmış, etrafı yeşilliklerle çevrili, tepesi tenteyle örtülü ama soğuk havalarda ters çevrilmiş sandalyeleriyle sezon sonu ıssızlaşan plaj gazinolarını anımsatıyor ve güzel havalar pek kullanılmıyor. Yazın ara kapıların tamamen açılmasıyla bu kısım iç mekânla bütünleşiyor ve tamamı yarı açık bir kafeye dönüşüyor.


Menüde her öğüne hitap eden, dünya mutfağından yemekler var. Pazar günleri 11.00’de brunch başlıyor. Diğer günler de saat 12.00’ye kadar kahvaltı veriliyor. Menüde diğer öğünler için sandviçler, salatalar; ördek konfit, tavuk satay, moules marinière gibi başlangıçlar, makarna ve risotto’lar, fırında kuzu, osso buco, pirzola gibi ana yemekler var. 

GoodMood'un gündüz sessiz, sakin ortamı 23.00'den sonra hareketleniyor. Masalar kalkıyor, oldies ve house müziklerle coşuluyor. Her salı gerçekleşen ‘The Way We Were...’ gecelerinde de DJ Burak Yontarkol 70’lerden 90’lara yine oldies şarkılar çalıyor.

 

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Gmall Kadırgalar Caddesi 3, Dolmabahçe
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Hafta içi her gün 10.00-01.00; hafta sonu 10.00-02.00 arasında açık.