Time Out Live Borusan’da

Sanat
Okurlarımızla 11 Şubat Cuma 19.00-20.00 arasında Borusan Müzik Evi'nde buluşuyor, sergiyi küratörü Dr. Necmi Sönmez eşliğinde geziyoruz.

Time Out Lİve etkinliklerine bu ay BorusanArt Center'ın ilginç atölye yapısından ortaya çıkan yeni sergisi 'Durumların Sorgulanması:İkinci Sergi' ile devam ediyoruz.
Yerinizi ayırtın: Başvuru için borusangezi@timeoutistanbul.com adresine isim, soyad bilgilerinizi mail atın.

Sergiye dair notlar
Türk Çağdaş Sanatı’nın son dönemde kaydettiği hızlı aşamaların yakından takibini kolaylaştıran etkinliklerimizde ikinci durak Borusan- ArtCenter. Türk Çağdaş Sanatı’nın geleceği olan sanatçıları bir araya getiren sergide, Engin Beyaz, Burak Bedenlier ve Sibel Diker gibi ‘Mind Models: The First Show’dan hatırlayacağınız isimlerin yanı sıra bu sergide ‘durumları sorgulayanlar’ arasında PiArtworks’teki son sergisi ‘Dil’ ile epey konuşulan Nejat Sati ve 2008’de Genç Sanat Dergisi Özel Ödülü’nü kapan Elif Öner ve toplumdaki kırılmalar üzerinden izleyiciyi gerçeklikle buluşturma arzusuyla üreten İlke Yılmaz var. En son adını, geçtiğimiz ay Marsilya’da bir eski tekel fabrikasına kurulan bağımsız sanat kurumu La Friche la Belle de Mai’de açılan ‘Mevsimlik İş’ adlı sergide yer alan işleriyle duyduğumuz Gökçe Süvari, Zeynep Beler, Evrim Kavcar ve Burçak Konukman da diğer katılan sanatçılar.

Yayınlandı: