Emre Kıramer ile baştan aşağı erkek stili

Makas kuaför salonlarıyla tanıdığımız Emre Kıramer ile erkek modasına odaklandık

Emre Kıramer
Advertising

Erişilebilir fiyatlarla lüks kuaför deneyimini aynı çatı altında toplayarak mahallemizin stil sahibi kuaförü akımının fişeğini ateşleyen Emre Kıramer, son zamanlarda bir parçası olduğu mobil saç ve makyaj ağı Hairmod ile radarımızda. Kendi stiliyle de dikkat çeken Emre Kıramer’le erkekler için stil önerilerini masaya yatırdık, saçla başla yetinmeyip tepeden tırnağa kurtarıcı öneriler hazırladık.

“Saç-sakal meselesi yaşam tarzınızı yansıtmalı, ama kusurlarınızı saklamak için sakal ve bıyığın ardına gizlenmeyin. Adım başı sakallı erkek varken sakalsız bir görünümü de deneyin.”

“Gözler kadar eller de ruhunuzun aynası. El bakımınızı ihmal etmeyin. Manikür seçeneği çok iddialı görünüyor olabilir, ama ellerinize nemlendirici krem sürmemek için bir bahaneniz yok.”

“Athleisure akımı ile çağımız spor giyimi yüceltirken, spor ayakkabılara yatırım yapmaya devam edin.”

“Takım elbise fazla resmi geliyorsa, toprak tonlarında pantolon ve ceketi birlikte kullanın. Haki pantolon ile kahverengi ceket, bir takım elbiseden çok daha samimi bir görünüm yakalamanın anahtarı.”

“Bilgisayarını yanından ayırmayanlardansanız sırt çantası son zamanların gözde aksesuarlarından. Deri bir sırt çantası okullu görünümü bertaraf etmek için ideal.”

“Maalesef bir aksesuar olarak saat, statü sembolü haline geldi. Pahada ağır saatler, stil sahibi olmanın anahtarı sayılmaz.”

Advertising