Atelier Rebul, J.C. Reboul parfüm

Hediye yağmuru

20 Haziran’daki Babalar Günü için hediyenizi seçin.

Alara Altay
Advertising

BAKIM

Nuxe, çok amaçlı duş jeli (yüz, vücut, saçlar), 70 TL, tr.nuxe.com

Bond No. 9 Tribeca, parfüm, 4.150 TL, www.ladeesseshop.com

Goldmaster Janti, bakım seti, 489,90 TL, www.goldmaster.com.tr

Aveda, Invati Men dökülme karşıtı saç serumu, 479 TL, aveda.com.tr

Ashley Joy, erkeklere özel şampuan, 59,95 TL, www.ashleyjoy.com.tr

Phytoil Aromatherapy, gentle mousturizing toner, 143 TL, www.phytoil.com.tr

Clinique, for men nemlendirici Krem, 185 TL, www.morhipo.com

The Organic Pharmacy, deodorant spray, 350 TL, www.theorganicpharmacy.com.tr

Atelier Rebul, J.C. Reboul parfüm, 500 TL, www.atelierrebul.com.tr

Sinoz, güneş koruyucu krem SPF 50, 79,90 TL, www.sinoz.com.tr

Atelier Rebul

 

STİL

Emporio Armani, saat, 4.100 TL, www.saatvesaat.com.tr

Direct Message, mayo, 950 TL, directmessage.com.tr

Camper, spor ayakkabı, 679 TL, www.morhipo.com

Goia Socks, üçlü çorap seti, 155 TL, www.goiasocks.com

Penti, takım, 129,95 TL, www.penti.com.tr

C|ND|N, kol düğmesi, 800 TL, cndn.com.tr

Hamilton, Khaki Navy Scuba, 8.400 TL, www.hamiltonwatch.com

F by Fabrika, erkek vizon terlik, 49,79 TL, www.morhipo.com

ECCE, bileklik, 3.890 TL, www.eccediamonds.com

Minimalist, sweatshirt, 279 TL, minimalist.com.tr

Goia Socks

 

TEKNOLOJİ

Tchibo, bambu kablosuz şarj istasyonu, 149,95 TL, www.tchibo.com.tr

JBL, Boomboox 2, 4.359,00 TL, eu.jbl.com

Apple, iPhone 12 Pro Max 128 GB, 16.099 TL, www.apple.com/tr

Aden, E58 Fly More Combo Drone, 459 TL, www.morhipo.com

Porsche Design Acer Book RS, Porsche Design Acer Travelpack RS ile birlikte (mouse, mousepad, çanta ve kılıf), 17.999 TL, teknosa.com.tr

Xiaomi, Mi Box Ultra Hd ortam oynatıcı, 555 TL, www.morhipo.com

Aden, E58 Fly More Combo Drone

EV

Weltew Home, İzmir berjer, 1.692 TL, www.weltew.com

Tchibo, soğuk kahve demleme seti, 219,95 TL, www.tchibo.com.tr

Zyliss, kavun kesme bıçağı, 149,90 TL, www.hobix.com.tr

Tekzen, yarım varil tekerlekli barbekü, 829 TL, www.tekzen.com.tr

Homend Coffeebreak, 5002h filtre kahve makinesi, fiyat bilgisi için web sitesine göz atın, www.homend.com.tr

Cotton Box, bornoz seti, 674 TL, cottonbox.com.tr

Katzze, çay fincanı, 89 TL, www.katzze.com

Bella Maison, porselen kupa, 39,95 TL, www.bellamaison.com

Tchibo, elektrikli mini masa süpürgesi, 89,95 TL, www.tchibo.com.tr

Tekzen, yarım varil tekerlekli barbekü

JOKER ÜRÜNLER

Kambukka, Etna termos, 373,90 TL, www.hobix.com.tr

Parker, IM Achromatic siyah dolma kalem, 400 TL, www.parkerpen.com

Victorinox, Classic Limited Edition 2021 çakı, 249,90 TL, www.hobix.com.tr

Bloomsbury, taba krokodil kartlık, 250 TL, bloomsbury.com.tr

Acqua Di Parma - Poltrona Frau, tasarım araç difüzörü, deri kılıf: 1.150 TL, refill: 440 TL, www.ladeesseshop.com

Victorinox, Classic Limited Edition 2021 çakı

 

Tavsiye edilen

    İlginizi çekebilecek diğer içerikler

      Advertising