kasap

Market veya pazar alışverişiniz için 3 alternatif mekân

Alışveriş listenizi hazırlayıp yolunu tutabileceğiniz alternatif mekânlar.

Reklâm
The Istanbul Butcher
  • Alışveriş & stil
  • Kadıköy

The Istanbul Butcher tam bir tasarım harikası. Normalde tezgah arkasında halledilen bütün işlerin gözünüzün önünde yapıldığı, modern kesim üniteleri gerçekten göz alıcı. Satın alabileceğiniz et ve şarküteri ürünleri de nefis; üstelik nadir bulunan peynir çeşitlerinden şişe şişe kemik sularına, pek çok seçenek karşınıza çıkıyor.

Pronto
  • Alışveriş & stil
  • Beşiktaş

Meyve ve sebze yıkamayı, soymayı ya da doğramayı sevmiyor musunuz? O zaman Pronto size yardımcı olabilir. Eataly’nin manav bölümünden alacağınız tüm meyve ve sebzeleri Pronto’da yıkatabilir, doğratabilir ve paketletebilirsiniz. Dilerseniz ıspanak temizleme külfetinden kurtulun, dilerseniz turtada kullanacağınız çilekleri ince ince dilimletin.

Reklâm
Kars Kasabı
  • Alışveriş & stil
Kars Kasabı, İlhan Koçulu önderliğinde Kars’ın Boğatepe Köyü’nü kalkındıran girişimin İstanbul ayağı. İlhan Bey’in işlerini ve Koçulu Peynircilik’in methini daha önce duymuş olabilirsiniz, Türkiye’de yiyebileceğiniz en nefis gravyer peynirleri bu girişim sayesinde Boğatepe’de üretiliyor. Kars Kasabı da işte aynı özenle hayvancılık yapan ailelerin ürünlerini bizimle buluşturuyor. Meralarda gezerek beslenen hayvanlardan elde edilen ürünleri yiyince, daha önce yediklerinize aynı gözle bakamayabilirsiniz. Tamamen katkısız sosis ve sucuklarını, enfes bir tarifle hazırlanan köftelerini de denemenizi tavsiye ederiz.
Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm