Tania Eskinazi
© Mete Çarkcı

Tania Eskinazi'den yaz için stil tavsiyeleri

%100 doğal kumaşları yaz renkleriyle zenginleştiren Taka markasının kurucusu Tania Eskinazi, yaz hafifliğindeki stil ipuçlarını paylaştı

Reklâm

Plaj Kombinleri
Bu yaz kumların üzerinde, havuzların kenarında en çok tercih edilecek parçalardan biri kesinlikle incecik pantolonlar. Bol kesimli tiril tiril pantolonlar hem rahat etmek hem de zahmetsizce şık görünmek için ideal. Alt-üst bir örnek giyinmenin revaçta olmasından plaj modası de elbette nasibini alıyor. Pantolon ve üstlerde aynı desenleri kullanmaktan çekinmeyin.

İdeal çantanın sırları
Yaz çantası dediğiniz öncelikle hafif olmalı. Bu yazın gözdesi ise size her gün eşlik edebilecek geniş, rengârenk modeller. Yazın tüm enerjisini üzerindeki desen zenginliğinde barındıran bu şık çantalar şehirde geçireceğiniz günlerde de, seyahate çıkarken de, sahil kenarında da kullanım kolaylığı ile övgüyü hak ediyor.

Günün devamı için
Yaz demek rahatlık demek. Eskinazi bu sene incecik kotondan dokunan desenli mini elbiselerin ve jumper adı verilen küçük şort tulumların, seyahatte taşınması kolay parçalar olarak öne çıkacağını belirtiyor. Az yer kaplayan, kolay buruşmayan ve günden geceye taşınabilecek bu tasarımlar kesinlikle yazın vazgeçilmezleri arasında. Hatta plaj için aldığınız pantolonu desenli bir ipek bluz ile kombinleyerek akşam yemeklerinde de giyebilirsiniz.

Taka, Asmalımescit’teki Miniko’da satışta. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm