Town Center Alışveriş Merkezi

Alışveriş & stil Bakırköy

Time Out diyor ki

Town Center Alışveriş Merkezi, 2003 yılından beri Bakırköy’de hizmet veriyor. Farklı konseptte pek çok alışveriş merkezinin bulunduğu şehirde, Town Center’ın en büyük avantajı Bakırköy’ün tam merkezinde olması sebebiyle kolaylıkla ulaşılması, müşteri portföyünün seçkinliği ve kaliteden ödün vermeyen mağazaları.

Tanınmış Türk markalarının yanı sıra dünyanın ünlü yabancı markalarını da bünyesinde bulunduran Town Center, 55 mağazası ile müşterileri için küçük ama samimi bir atmosfer yaratıyor. Muhteşem deniz manzarasıyla food court bağlantılı terasıyla da fark yaratan mekân, tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü çalışanları ile müşterilerinin kendilerini evlerinde hissetmeleri için farklı ve özel çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Çocuk oyun alanları, alışveriş yapan müşteriler için ilk üç saatin ücretsiz olduğu 450 araç kapasiteli otoparkı ile 7 kata yayılan alışveriş merkezi, büyük-küçük tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken yenilikleri ile vazgeçilmez bir alışveriş merkezi olmayı devam ettiriyor.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: İncirli Caddesi 11, Bakırköy
İstanbul

İletişim: