Wepublic

  • Alışveriş & stil
  • Beşiktaş
Reklâm

Time Out diyor ki

Özenle seçilmiş markaları ve eğlenceli tasarımıyla Wepublic sıra dışı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Yurt dışından elinizde yeni giysilerle dolu bir bavulla dönmenize ya da online alışveriş için ekran başında zaman harcamanıza gerek yok. Boyner imzalı Wepublic hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden ve Akmerkez'in dört katına yayılan 8.000 metrekarelik, kocaman bir mağaza.

Wepublic’te karşınıza çıkan 500’ü aşkın markanın 100’ü Türkiye’de ilk kez satışa sunuluyor. Alexander Wang’den All Saints’e, Cheap Monday’den Helmut Lang’e burada bulabileceğiniz markalar saymakla bitmez. Şık davetlerde bile ayağından sneaker’ını eksik etmeyenler ise Wepublic’in uçsuz bucaksız sneaker alanlarında kendinden geçebilir.

Wepublic’ten alışveriş yapmayı en zevkli kılan nokta ise kuşkusuz benzeri olmayan mimarisi ve dekorasyonu. Katlar arasında gezmek için asansör ya da yürüyen merdiven değil kaydırak kullanabilir veya gerçek boyutlarda bir zürafa veya zebra ile karşılaşabilirsiniz. Wepublic’in cam tavanı ve duvarlarındaki grafitiler de bir alışveriş merkezinde olduğunuzu unutturan güzel detaylar. Petra Coffee ve Chado Tea stantları, sesli kitap ve teknoloji köşeleriyle de uzun zaman geçirebileceğiniz bir yere dönüşüyor Wepublic.

Ayrıntılar

Adres:
Nisbetiye Caddesi, Akmerkez
İstanbul
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler