1/4
2/4
3/4
4/4

Yasemin Öğün’den Love My Body’e “Moda Tutkusu By Love My Body” Refresh Koleksiyonu

2015’teki ilk iş birlikleriyle büyük ilgi uyandıran Yasemin Öğün ve Love My Body, Sonbahar – Kış 2019 / 2020 sezonu için tasarlanan “Refresh” isimli yeni koleksiyonlarıyla gündüzden geceye uzanan 150 parçasıyla her bedenden kadının tarzına yön veriyor!

Alara Altay
Advertising

Moda Tutkusu markasıyla stil dünyasının sevilen isimlerinden Yasemin Öğün, her bedende kadın için birbirinden ilgi çekici parçalar sunan Love My Body ile uzun zamandır heyecanla beklenen yeni koleksiyon için tekrar bir arada;  Moda Tutkusu by Love My Body “Refresh”…

Özgün tarzıyla fark yaratan, ayakları yere basan, modern ve güçlü kadınlar için hazırlanan Refresh isimli yeni koleksiyon, sonbahar ve kış dönemine keyifle eşlik eden, ofis şıklığından davetlere uzanan 150 parçadan oluşuyor. Tasarımların DNA’sında pamuklu kumaşlar, dökümlü viskonlar, yün, şifon, deri, kadife gibi dokular yer alıyor. Zamansız parçalar sunan Moda Tutkusu by Love My Body “Refresh” koleksiyonundaki deri etek ve pantolonlar, 90’ların ikonik ceketleri ve gömlekleri, hem konforlu, hem de şık tulumlar ve daha birçok seçenek her bedenden kadının tarzını tamamlıyor.

Stiliyle fark yaratmayı seven, güçlü, özgün, ilham veren, modern kadınlar için tasarlanan ve zamansız parçalar sergileyen Moda Tutkusu by Love My Body “Refresh” koleksiyonu seçili mağazalarda ve online alışverişin adresi lovemybody.com.tr’de satışta!

Tavsiye edilen

    İlginizi çekebilecek diğer içerikler

      Advertising