Club Airport

Barlar ve pub'lar Şişli
Club Airport

Time Out diyor ki

80’lerin başında genç olanların, en uğrak eğlence yerlerindendi ‘Airport’. Devasa büyüklükte bir diskoydu o zamanlar, pek de havalı mekândı. Sonra ne olduysa itibarını yitirdi ve amiyane tabirle ‘kıroların’ akınına uğradı. Devir nostalji devri, bakınız Çağan Irmak son filminde nostaljik parçalar kullanmanın dibine vurdu, gönülleri çeldi. Club Airport da yirmi yıllık uzun bir aranın ardından geçtiğimiz ay yeniden açıldı. İlk konuk Fransa’dan kopup gelen Martin Solveig oldu.

Club Airport’un yeniden doğuşuna vesile olanlar seçkin bir eğlence anlayışına sahip olduklarını söylüyorlar. Ses, ışık, sahne şovları ve dans gösterileri konusunda iddialılar. Mert Hakan ve Burak Yeter ise resident DJ’lik apoletini takmışlar omuzlarına. Mert Hakan, Number One FM ve TV’nin genel yayın yönetmeni; Burak Yeter ise DJ’liğin yanısıra prodüktörlük de yapan genç bir isim. Mekânda yedi adet VIP loca bulunuyor. Standlar ve localar dahil, Club Airport bin kişiyi ağırlayabilecek kapasitede. Dekorasyonda hiçbir mimar ya da dekoratöre bağlı kalınmamış.

Mekân sahipleri tecrübelerine dayanmayı ve yurt dışındaki benzer kulüplerden ilham almayı daha uygun bulmuşlar, yani Club Airport tamamen kendi projeleri. Tek katlı ve yüksek tavanlı mekâna parlak siyah ve kırmızı tonlar hakim. Objeler ise göz yormuyor ve genel tasarımla bütünlük içerisinde. Tüm bunlar oldukça minimal tasarımlar ve diğer kulüplerdekilere kıyasla daha çağdaş bir görünüme sahip. Aydınlatmada led ve multi-colour teknikleri kullanılmış. Localar ve standlar için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Localar büyük misafir grupları için tasarlanmış. Rahatça dans edebildiğiniz bu kısımda size özel servis imkanı mevcut. Sahneyi kör nokta olmaksızın gören standlarda ise, mekân tıklım tıkışken bile servis konusunda sorun yaşanmıyor.

Çarşamba, cuma ve cumartesi günleri; 4 Aralık’tan itibarense perşembe günleri de 22.30 ve 05.00 arasında açık. Giriş ücretinin etkinliğe göre değiştiği Airport ile ilgili etkinlik ve ücret bilgisi için web sitesine tıklamalısınız. Beş yüz araçlık otoparkının yanısıra, park vale hizmeti de mevcut. Eski şaşaalı günler geri gelir mi bilinmez, ama bir şans vermekte fayda var.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Kore Şehitleri Caddesi Deniz İş Hanı 50, Zincirlikuyu
İstanbul

İletişim: