Monkey

En İyi Yeni Bar/Kulüp Adayları

Yeme-İçme Ödülleri heyecanı başlıyor! 28 Şubat'ta gerçekleşecek ödül töreni öncesi adayları tanıyalım

Advertising

RX İstanbul

Barlar ve pub'lar Cihangir

Roxy’nin elektronik müzik kolu olarak tanımlayabileceğimiz RX İstanbul’da Michael Mayer ve Philipp Straub gibi yabancı DJ ve prodüktörleri dinleme imkanınız var. Mekan diğer günlerde de yerli isimlerin performanslarıyla oldukça

Advertising

Fırın at the Cemetery

Barlar ve pub'lar Şişli

Dans etmek isteyenlerin 2018’de sıkça yolunu düşürdüğü kulüplerden biri Fırın at the Cemetery idi. Berlinli DJ ve prodüktörlerin performans sergilediği kulüp dans pistinde kurtlarınızı dökmek için biçilmiş kaftan.

Monkey

Barlar ve pub'lar Şişhane

Geçen yaz, İstanbul’a tepeden bakan bir terasta serinlemek isteyenler Monkey’de buluştu. Şişhane’deki İKSV binasını mesken edinen Monkey’nin muhteşem manzaralı barında oturmak gerçekten büyük bir zevk.

Advertising

Palms

3 5 yıldız üzerinden
Restoranlar Etiler

İtiraf edin: Egzersizle aranız yoksa bile spor kulüplerinin cazibesine kapıldığınız oluyordur. Ne de olsa spor kulüplerinin çoğu herkesin şort-tişört ikilisiyle dolaştığı rahat yemek alanlarına sahip. Etiler’deki Hillside City Club da bünyesinde imrenilebilecek bir kafe barındırıyor, ama neyse ki giriş herkese açık. Tenis kortlarına bakan teras alanı ilhamını California’nın Palms Spring şehrinden almış; pastel renklerdeki objeler ve ahşap mobilyalar renkli bir çöl ortamının hayalini kurduruyor. Günlük değişen öğle menüsünde karşınıza kepekli penne ya da beğendili köfte dürüm gibi lezzetler çıkabilir; roast beef, fırın somon gibi malzemelerle salata hazırlatabiliyorsunuz. Kas gelişimi için bol bol yumurta tüketenler de düşünülmüş, yumurta beyazının ağırlıkta olduğu keçi loru ve hindi fümeli muscle omlet, göz yumurta ile servis edilen avokadolu tost gibi seçenekler de menüde var. Yanı başındaki spor merkezinden çıkanların hararetle sarılacağı meyve suyu seçeneklerini de unutmayalım. 

Sophie
Tolga Tumer

Sophie

Barlar ve pub'lar Beşiktaş

Sophie Bebek, bir bar ve kulüp olmanın ötesinde yemek yemek için de uğrayabileceğiniz bir mekan. Ancak Chill-out temalı partileri ve barıyla da iddialı.

Advertising

Corridor Pera

Barlar ve pub'lar Asmalımescit

Nişantaşı’nın müdavim mekanı Corridor, artık Pera’da. Akşam iş çıkışı gitmek için ideal bir pub ortamı sunan Corridor’un ‘Salı Sallanır’ başlıklı Türkçe gecelerini de kaçırmayın.

Birdy Pera

Barlar ve pub'lar Asmalımescit

Asmalımescit, Birdy Pera gibi mekanlar sayesinde geçmişteki popülaritesine yeniden kavuşabilir. Birdy Pera’da Aksak, Semih Akay gibi yerli elektronik müzik sahnesinin yetenekli isimlerinin set başına geçiyor.

Tavsiye edilen

    İlginizi çekebilecek diğer içerikler

      Advertising