The Populist

  • Barlar ve pub'lar
  • Şişli
Reklâm

Time Out diyor ki

Onlarca çeşit bira üreten The Populist, içinde bulunduğu tarihi bira fabrikasının şanına yaraşır bir mekân.

1890 yılında kurulan Bomonti Bira Fabrikası restore edilip İstanbul’un sosyal hayatının kitabını yeniden yazmaya başlayalı birkaç yıl oluyor. Sayesinde Bomonti gün içi buluşmaları ve heyecanlı gece çıkmaları için favori semtlerden biri haline geldi. Gastronomi, sanat ve müzik ihtiyacını aynı alanda karşılayan kompleksin tarihiyle örtüşen ve çok sevilen bir mekan da The Populist. Çok yüksek tavanlarının büyülü atmosferinin altında salınarak yürürken, havalı ve enerjik mekan tasarımı sayesinde daha içecekleriniz gelmeden başınız dönüyor. Mekanın kendi üretimi olan biraların arkasındaki isim ise bu konuda uzman olan Philip Green. Kendisi The Populist’te satılan biraların üretim sürecinde tarif oluşturma, çalışanlara eğitim verme, besin güvenliğini takip etme ve güvenlik protokollerini uygulama gibi sorumluluklar üstleniyor. Düzenlediği tadım atölyeleriyle siz de kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ortamı nasıl? Mr. Murdoc’un resident DJ olduğu mekanın funk, rock ve alternatif müzikle hareketlenen akşamlarında müşteriler hayatlarından gayet memnun.

Ne zaman gitmeli? Kalabalığın enerjisini sevenler hafta sonları buraya demir atmalı.

İçecek menüsü nasıl? The Populist üretimi biralar arasından seçim yaparken çalışanlardan tavsiye alıp bilgilenmek en akıllıcası.

Ayrıntılar

Adres:
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Birahane Sokak No: 1, Şişli
İstanbul
İletişim:
(212) 296 2034
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler