4. Mini Star Çocuk Şenliği

Etkinlikler
Mini Star

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen, miniklerin birbirinden güzel gösterileriyle herkese keyifli saatler yaşatan ödüllü Mini Süper Star Çocuk Şenliği, bir kez daha katılımcılarına keyifli saatler geçirmeye davet ediyor. 16 Aralık 2012 Pazar günü İstanbul Bostancı Green Park Hotel’de 4.sü gerçekleşecek olan organizasyonda yine yıldız isimler, değerli hediyeler, birbirinden hoş sürprizler, çeşitli eğlenceler ve etkinlikler sizleri bekliyor olacak. 

 

Mini Süper Star Çocuk Şenliği’nde en önemli etkinliği, anaokullarının katılımıyla gerçekleşen ve yetenekli 3-7 yaş arası çocukların gösterileriyle izleyicileri şaşırttıkları ödüllü yarışma oluşturuyor. Performansları ise konusunda öne çıkan değerli isimler ile Türkiye’de herkesin tanıdığı ünlülerin meydana getirdikleri jüri değerlendiriyor. Bu yılki jüride ünlü Balet Tan Sağtürk, Doğukan Manço, eski Türkiye ve Avrupa Güzeli Neşe Erberk, Sanatçı Yonca Evcimik ve Pınar Aylin, Top Model Şebnem Schaefer ve Oyuncu Ahu Sungur (Adını Feriha Koydum) gibi isimler yer alcak. Jürinin değerlendirmesi sonucunda dereceye giren anaokulları ile minikler sponsor firmalar tarafından verilen çok değerli ödüllerin sahibi oluyor. Mini Süper Star Çocuk Şenliği’ni Var mısın Yok musun ve Survivor Yarışmaları ile tanıdığımız Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti sunacak.

 

Bu yıl Okyanus Kolejleri, Play to Learn Anaokulu, Küçük Melekler Çocuk Evi, Berna Abla Çocuk Yuvası, Kırmızı Şeker Anaokulu, Özel Ataşehir Kiraz Anaokulu, Bilgesoy Okulları ve İdeal Çocuk Anaokulu gösterileriyle herkesi büyüleyecek.

 

Organizasyon hakkındaki gelişmeleri ise;
www.mini-star.org
ve http://www.facebook.com/MiniStarCocukSenligi  adresinden takip edilebilirsiniz.

Yayınlandı: