EXTRA GASTRONOMY BAŞLIYOR

Bu yıl da benzersiz tatların ve fıçılardan gelen aromaların yolculuğu ile eşsiz bir yemek deneyimi sunmaya devam ediyor. Bu yıl, 2 Michelin yıldızlı şef Diego Guerrero ve Türkiye’nin ünlü şefleri bu sıra dışı gastronomi deneyimi için mutfağa giriyor.

Reklâm

İspanyol Oloroso fıçılarının aromatik yolculuğu ile gastronomiyi bir araya getiren Extra Gastronomy, bu yıl 2 Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Diego Guerrero’yu konuk ediyor. Bu yıl ayrıca, Türkiye’nin ünlü şefleri İsmet Saz, Maksut Aşkar ve Ali Ronay da Extra Gastronomy kapsamında kendi mutfaklarında yemek eşleşmelerine özgün yorumlarını katarak, unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Açıldıktan sadece 4 ay sonra sonra ilk Michelin yıldızını alan Madrid’in en ünlü ve başarılı restoranlarından DSTAgE’in kurucusu Diego Guerrero, Extra Gastronomy kapsamında 25 ve 26 Nisan tarihlerinde şef İsmet Saz ile birlikte mutfağa giriyor. TOI’de gerçekleşecek serinin ilk yemekleri, Olorroso fıçılarındaki eşsiz aromalar ile İspanyol mutfağının benzersiz yorumunu bir araya getiriyor. 29 Nisan’da Neolokal’de Maksut Aşkar, 30 Nisan’da ise Swissotel Gabbro’da Ali Ronay, Extra Gastronomy’e özel yarattıkları yemek eşleşmeleri ile mükemmel bir lezzet keyfine imza atıyor.

Gastronominin daha önce hiç tanışmadığınız bir yönünü tatmak için siz de Extra Gastronomy’ye davetlisiniz.

Etkinliğin biletleri Biletix’te satışa sunuluyor.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm