İstanbul Lütfi Kırdar

Etkinlikler Harbiye
İstanbul Lütfi Kırdar
<p> <span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: Arial, Verdana, Helvetica, SunSans-Regular, sans-serif; font-size: 13.9919996261597px; line-height: 20px;">Anadolu Auditorium</span></p>

Time Out diyor ki

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that venues remain open.

3.500 kişinin aynı anda bir arada oturabildiği, beş yıldızlı bir gala yemeğinin gerçekleşebildiği İstanbul Lütfi Kırdar, gelişmiş teknolojinin sağladığı kolaylıklar ile üstün hizmetin seçkin bir birleşimini sunar.

On bir dilde simültane çeviri olanağı, audio-visual destek ve modern bir teknik altyapı sunan 2.100 m2'lik Rumeli Salonu sergi, fuar alanları ve toplantı salonları olarak kullanılabilir. Salon, ses geçirmez separatörler sayesinde, çeşitli organizasyonlara göre rahatlıkla ikiye bölünebilir.


Ana Bina’da yer alan 2.000 koltuk kapasitesine sahip Anadolu Auditorium, konforunun yanı sıra modern teknik altyapısı sayesinde en kapsamlı organizasyonlar için idealdir. 35 mm'lik film projeksiyon cihazı ve profesyonel ses sistemi ile Anadolu Auditorium'u, kentin birinci sınıf organizasyon mekânlarından biri.

 

Boğaz manzaralı Maçka Teras, masa düzeni ile 1.500 ve kokteyl düzeni ile 2.000 kişilik kapasitesiyle akşam yemekleri, gala yemekleri, kokteyller, düğünler ve diğer açık hava etkinlikleri için eşsiz bir alternatiftir. Ana Bina ile Rumeli Binası arasında yer alan ve iki ayrı yerden girişi olan Teras, her iki binada da gerçekleşen organizasyonlarda etkinlik alanlarına dahil edilebilir.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Gümüş Caddesi 4
İstanbul

İletişim:
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler