Müzede Bir Gece

  • Etkinlikler
Reklâm

Time Out diyor ki

İstanbul’un, hatta Avrupa’nın en güzel müzelerinden birine, kapılar kapandıktan sonra misafir olmaya; iyi müzik, enfes lezzetler ve çeşitli eğlencelerle unutulmaz bir gece yaşamaya ne dersiniz? Time Out İstanbul sizi şehirde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bu etkinlikle tarihi eserler arasında gerçekleşen sıra dışı bir geceye davet ediyor.

Esaslı bir restorasyonun ardından 2013’te Türkiye’nin en modern müzelerinden biri olarak kapılarını açan Deniz Müzesi, tarihi kadırgalar ve saltanat kayıkları ile bezeli paha biçilemez salonlarında şehrin en özgün partisini ağırlıyor. Deniz Müzesi, Atatürk’ün eşyalarından Osmanlı dönemi denizciliğine ait tarihi eserlere uzanan geniş bir koleksiyona sahip. Time Out İstanbul’un düzenlediği geceyle, tarihin etkileyici kalıntıları, sınırsız eğlence dolu bir geceye tanık olacak.

Enfes ikramlar, canlı müzik ve DJ performanslarıyla renklenen partinin konukları, gece boyunca müzeyi gezebilecek. Time Out İstanbul’un derlediği lezzet seçkisi, tüm misafirlerin hem gözlerini hem midelerini doyuracağı bir ziyafet sunarken saatler ilerleyince eğlencenin dozu artacak. Gece yarısından sonra başlayacak ve 03.00’e kadar sürecek after-party’de ise müzenin özel bir alanında, unutamayacağınız sürprizler bekliyor.

[DJ performansları müzenin içinde, tarihi eserlerin bulunmadığı Barbaros Salonu’nda gerçekleşecektir.]

Bilet fiyatına sınırsız yiyecek ikramı ve ilk içecek dahildir.

Ayrıntılar

Adres:
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler