''Gömme Dolap'' Perdelerini Popmod Performans Sahne'de Açtı!

Yazan:
Alara Altay
Reklâm

''Eski Nesil Meyhane'' ve ''Performans Sahne'' formatlarıyla rezervasyon bulmanın imkansız hale geldiği, İstanbul’un en gözde mekanlarından “PopMod” eski kabare günlerini aratmayacak bir geceye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. İzleyicisinin müziğe, eğlenceye ve gülmeye doyacağı ''Gömme Dolap''; Cenk Yüksel, Seda Kement, Ali Kemal Aydın ve Bennur Duyucu eşliğinde perdelerini ilk olarak ''PopMod Performans Sahne''sinde açmaya hazırlanıyor.

 Türkiye'de ki kabare algısına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanan oyunda birbirinden komik ve göndermeli skeçler de izleyicisini bekliyor olacak. Ülkemizin son dönemdeki gündem konularından olan, sürekli ilerleyen teknoloji ile birlikte sosyal medya ve televizyon program formatlarının insana yaşattığı duyguları açığa çıkaran oyun sanatçıdan, oyuncuya bir çok meslek dalına da atıflarda bulunarak herkesin her işi yapmaması gerektiğini komik bir dille vurguluyor.

Canlı orkestra eşliğinde; tercihe bağlı olarak locada, bistroda veya masada 2 perde seyircisiyle buluşmaya hazırlanan ''Gömme Dolap'' Avrupa ve Türkiye turnesine çıkmaya hazırlanıyor.

Bilgi ve Rezervasyon: 0216 414 07 67

Adres: Şair Nef'i sokak, No 37-A Moda/İstanbul

Son haberler

    Reklâm