Tantana Records: Gözyaşı Çetesi, HTCTU, Yıldıztozu

  • Müzik
Reklâm

Time Out diyor ki

Şehrin yeraltı müzik sahnesinden keşfettiğinize pişman olmayacağınız isimleri canlı dinlemek için 8 Şubat gecesi Babylon Bomonti’ye bekleniyorsunuz.

2013’te kurulan bağımsız plak şirketi Tantana Records’un adını rock’n roll’un hakkını veren güzide yerli ekip The Ringo Jets sayesinde duymuş olabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken Tantana Records’un güçlerini birleştirdiği diğer gruplarla tanışmak. Peki, 8 Şubat gecesi Babylon Bomonti’de dinleyeceğimiz bu isimler kimler?

Yıldıztozu
‘Sevgilinden Ayrıl’ single’ları ilk dakikadan itibaren aklınıza kazınacak, şarkı sözleri gülümsetecek, gitar-davul ve basın flörtü sizi doyasıya dans ettirecek. 20.30’da sahnedeler.

Spotify'da dinlemek için tıklayınız. 

Help! The Captain Threw Up
Grubu ‘Ancient Dance Songs’ (2015) vesilesiyle bildiğinizi var sayıyor ve sizi geçtiğimiz aylarda yayınladıkları konser kayıtları ‘Waves’i dinlemeye davet ediyoruz. Post-rock ile aranız iyiyse pişman olmayacaksınız. 21.15’te sahnedeler.

Spotify'da dinlemek için tıklayınız.

Gözyaşı Çetesi
‘Garip Davam’ın 2016’nın en samimi ve başarılı yerli albümlerinden biri olmadığını kim iddia edebilir? Şu ana kadar duymadıysanız sizin ayıbınız diyor ve ‘Garip Davam’ı pür dikkat dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dinleyici olarak sizi hayli tatmin edecek anlarla dolu olan bu albümde yeri gelecek Afrika esintilerine, yeri gelecek Berlin teknosuna, yeri gelecek bu toprakların leziz saykedelik tınılarına rastlayacaksınız. 22.15’te sahnedeler.

Spotify'da dinlemek için tıklayınız. 

Ayrıntılar

Adres:
Fiyat:
25 TL, öğrenci: 20 TL
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler