Elektronik Müziğin Nabzını M MUSIC PRESENTS Tutacak

Elektronik müziğin nabzını tutan ve eğitici atölyeleriyle dopdolu bir içerik sunan M Music Presents, ilk defa İstanbul’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Reklâm

Elektronik müziğin yeni seslerini ve bu sesleri yenilikçi bakış açılarıyla tekrar yorumlayan müzisyenleri bir araya getiren MMusic Presents, dopdolu bir etkinlik programıyla sanatseverlere başta müzik olmak üzere sanatın farklı alanlarına keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 25-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek ve dört gün sürecek MMusic Presents etkinlikleri yerli ve yabancı sanatçıların performanslarından atölye etkinliklerine kadar geniş bir yelpazeyi hayata geçiriyor. MMusic Presents etkinlikleri, kaliteli müzik endüstrisi için hayata geçen ve iyi müziğin peşinde olan müzisyen ve müzikseverleri bir araya getiren Partapart ekibinin desteğiyle gerçekleşiyor. 

MMusic Presents’in etkinlikleri İstanbul’un popüler adresleri olan Klein, Arkaoda, RX, Module, Mentha, Analog Kültür, Babajim ve Mecra gibi çeşitli mekanlarda sanatseverlerle buluşacak.

M Music Presents, Rebolledo, Superpitcher, Terr, Fantastic Twins, Frankey & Sandrino, Sasse, ORDA, Terranova, ANII gibi isimlerin yanı sıra Amsterdam ve Berlin şovlarıyla adlarını tüm dünyanın duyduğu Mind Against performansları izleyicilerle buluşacak. Avrupa’nın ses getiren saygın plak şirketlerinden Kompakt, Hippie Dance ve Mood Music sahneleri festivalde yerini alırken; tekno efsanesi Danny Daze, eklektik ve bir o kadar eğlenceli setleriyle tanılan Man Power gibi birbirinden değerli isimler bu sahnelerde olacak.

MMusic Presents programının tüm detayları ve bilet satışları için mmusicpresents.com’u ziyaret edebilirsiniz.     

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm