Klein Wal

Müzik Sarıyer
1/3
2/3
3/3

Time Out diyor ki

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that venues remain open.

Yeni Klein’ı keşfedin: "Klein Wal"

Şehrin en iddialı gece kulüplerinden Klein, kısa bir süre önce Ayazağa’ya taşındı.

Son beş yıldır İstanbul’un gece hayatına damgasını vuran Klein, Harbiye’deki efsaneleşen mekanına veda etti. Artık yeni bir konseptle ve Klein Wal ismiyle Ayazağa’da ikamet ediyor. 2.500 kişilik kapasiteye sahip mekanın, şehrin en büyük gece kulübü olduğunu söylersek, abartmış olmayız.

Klein, son derece güçlü ses ve ışık teknolojisiyle yine her zaman olduğu gibi iddialı. Mekanda geceye ve aylara göre bambaşka ışık konseptleri sunuluyor, böylece dans ederken sadece müziğin değil, ışık şovlarının da etkisiyle farklı bir boyuta ışınlanıyorsunuz.

Klein Wal’in etkileyici tasarımı mimar Uraz Tekgöz imzalı. Mekanda endüstriyel çatı üstüne yerleştirilen detaylar ve ikonalarla akılda kalıcı bir dünya oluşturulmuş. Toprak Ana kültü, semboller ve özel tasarlanan sanatsal parçalar sayesinde Klein’a adım attığınızda ruhunuz günlük hayatın sıradanlığı ve kaygılarından kurtuluyor. DJ kabinin yanında yer alan ‘about nights’ heykelleri ünlü sanatçı Kazım Karakaya’nın imzasını taşıyor. Mekanda Erdil Yaşaroğlu başta olmak üzere daha birçok sanatçının göz alıcı eserlerinin yer alacağının müjdesini de verelim.

Cendere Caddesi 120, Ayazağa. instagram.com/klein.wal

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Ayazağa, Ayazağa Cendere Cd. 109, Sarıyer
İstanbul
34396
İletişim:
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler