Kozmonot Bomonti’de Müzik Yükseliyor

Topağacı’ndaki ilk şubesinin ardından Bomonti’de kapılarını açan ve kısa sürede müdavimlerini oluşturan Kozmonot Bomonti, her Pazar, kahvaltı saatlerinde ağırladığı caz grupları ve hafta içinde ağırladığı grup &DJ’ler ile şehrin ritmini yükseltiyor.

Alara Altay
Advertising

Şehrin yeni sosyalleşme adreslerinden olan Kozmonot Bomonti’nin Kasım takvimi bölgenin ritmini yükseltiyor. Saat 09.00 itibariyle misafirlerini iştahları kabartan kahvaltı menüsüyle karşılıyan,dünya mutfağının önde gelen kahvaltı seçeneklerini Türk damak tadıyla birleştiren Kozmonot Bomonti, her Pazar farklı caz gruplarını ağırlayarak misafirlerine doyasıya bir Pazar keyfi yaşatıyor.

Kozmonot Bomonti’nin doyurucu lezzetlerin yer aldığı Pazar kahvaltılarına bu ay; 10 Kasım Pazar Pelin Güneş, 17 Kasım Pazar Çağıl Kaya ve 24 Kasım Pazar tarihinde Flapper Swing eşlik edecek.

Keyifli caz müziğin eşlik ettiği Pazar kahvaltılarının yanı sıra ayda 2 etkinlik düzenleyerek Bomonti bölgesinin enerjisini yükselten Kozmonot Bomonti, 8 Kasım Cuma akşamı ağırlayacağı Fuzuli Sound ve Dj Umut Genç ile unutulmaz bir gece yaşatacak.

Tavsiye edilen

    İlginizi çekebilecek diğer içerikler

      Advertising