Yılın son ayında kesintisiz müzik The Populist’te

2019’un son ayında kesintisiz müzik ve kaliteli eğlence The Populist’te misafirlerini bekliyor. Her ay heyecanla beklenen ve yoğun ilgi gören DJ performansları yılın son ayında da tüm coşkusuyla devam ediyor.

Reklâm

%100 iyi yemek ve iyi müzik anlayışı ile misafirlerini ağırlayan The Populist, yılbaşı akşamının yanı sıra tüm aya yayılan müzik takvimi ile yılın son günlerinde eğlencenin ritmini yükseltiyor. Yılbaşı akşamı imza lezzetler ve craft tatlarla hazırladığı menüsüyle misafirlerine unutulmaz bir tadım keyfi yaşatmaya hazırlanan The Populist, 31 Aralık akşamı Cihan Saldıran, Kaan Yüceil ve Nadir Duman’ın birlikte sergileyecekleri muhteşem müzik performansıyla dans ve müzik dolu bir geceye imza atıyor.  

Tarzları ve muhteşem performanslarıyla sağlam bir dinleyici kitlesine sahip olan başarılı DJ’ler, en keyifli playlistlerini yılın son ayında müzikseverlerle paylaşıyor.  Disco, funk ve rock tarzıyla coşturan Cihan Saldıran, aralık ayı boyunca haftanın dört günü The Populist’te dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. The Populist’te iyi müzik ve yüzde yüz eğlence Gizem Kömürcü, Berke Yavuz, Levent Şen, Nadir Duman, Nikki Wild, Kaan Yüceil, Murat Beşer ve Serdar Orcan’la aralık ayı boyunca devam ediyor.  

 

Aralık Müzik Programı:

6 Aralık Cuma Gizem Kömürcü-Groovy&Nu Funk&Disco

7 Aralık Cumartesi Berke Yavuz-90's Pop&Rock

13 Aralık Cuma Nadir Duman-Rock&Pop&Alternative

14 Aralık Cumartesi Levent Şen-Indie Rock&Indie Pop&Pop Rock

20 Aralık Cuma Özgür Cankardeş - Vj Past to Present

21 Aralık Cumartesi Murat Beşer&Mr. Murdoc- Neo Discotheque Rock'n Roll

27 Aralık Cuma Serdar Orcan-Vj&Pop&Rock&Funk&Disco

28 Aralık Cumartesi Nikki Wild 80's Rock

31 Aralık Salı Özel Yılbaşı Performansı Cihan Saldıran & Kaan Yüceil & Nadir Duman

Her Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar, Cihan Saldıran-Disco&Funk&Rock

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm