Odda Hotel

Oteller İstiklal Caddesi
Odda Hotel

Time Out diyor ki

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that venues remain open.

Odda Hotel, İstanbul’un en güzel semtlerinden Beyoğlu’nda 2011 Temmuz ayında Emre Aşık’ın ortağı olduğu Ekamim Mimarlık İnşaat ve Turizm Şirketi tarafından hizmete girdi. Konforlu bir otel olmanın yanı sıra tarihsel dokusuna uygun dekorasyon anlayışı, merkezi lokasyonu ve profesyonel hizmeti ile bir keyif karması sunan Odda Hotel, Beyoğlu’nun sahip olduğu 118 yıllık binanın tarihsel mirasına sadık kalınarak restore edilip ihtiyacınız olan şehir içinde huzur için sizleri bambaşka bir dünyaya götürüyor.

 

1893 tarihinden bu yana  bir asırdan fazla tarihe tanıklık etmenin verdiği ruhla müşterilerini Pera bölgesinde, İstiklal caddesine yakın konumuyla iş, alışveriş, eğlence, kültür ve tarihin tam merkezinde geçmişe yolculuğa çağırıyor. Odda Hotel, farklı yatak ve yastık seçenekleri ile konforunuzu ön planda tutarken %100 organik kahvaltısı ile lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Balo Sokak No:30
İstanbul

İletişim:
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler