Yıldızların altında havuz keyfi yapabileceğiniz yurt dışı adresleri

Gece yüzüşü yapabileceğiniz yerleri derledik

havuz
Advertising
1
Camera

Fairmont the Palm Dubai

Otelin plajda, palmiye ağaçlarının altında bulunan havuzu Dubai’nin meşhur gökdelenlerine bakıyor. Her gün saat 21.00’e dek açık olan havuza içecek ve atıştırmalık servisi de var.
www.fairmont.com/palm-dubai

2
Camera

Four Seasons Resort Maui, Hawaii

Elinizde nefis bir içecekle gün batımına karşı, bir sonsuzluk havuzuna atlayıp Kuzey Pasifik kambur balinalarını izleyebileceğiniz başka bir lokasyon bilmiyoruz. Dünyadaki başka bir otelde benzer bir deneyim yaşayamazsınız, bizden söylemesi.
www.fourseasons.com/maui

Advertising
3
Camera

Park Hyatt Shanghai

İstikamet otelin 85. katı! Saat 23.00’e kadar buradaki kapalı sonsuzluk havuzunda yüzebilir, jakuzide keyif çatabilirsiniz. Üstelik manzara da şahane; şehri ve Huangpu Nehri’ni kuşbaşı görebiliyorsunuz. Tavsiyemiz havuzdan çıktıktan sonra hemen odanıza dönmemeniz ve saat 01.00’e kadar açık olan gökdelen manzaralı barda dinlenmeniz.
shanghai.park.hyatt.com

4
Camera

Qualia, Hamilton Island

Windward Pavilions adı verilen villalardan birinde konakladığınız takdirde sadece sizin kullanabileceğiniz küçük bir havuzunuz olacak! Bu da, Whitsunday Adaları’nın üzerindeki yıldızları, gece ne zaman isterseniz havuzun içinden izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Sosyalleşmek istiyorsanız gün batımına doğru soluğu Pebble Beach Pool’da alın.
www.qualia.com.au

Advertising