175 Derece Cupcakebar

Restoranlar Etiler
175 Derece

Time Out diyor ki

Tamamen doğal ve taze malzemelerle hazırladıkları cupcake’lerini 175 derecede pişirdikleri için kendilerine bu adı uygun görmüşler.

Fırından yeni çıkmış, mis kokulu cupcake’leri denemek için rejime biraz ara vermekte sakınca yok, bu araya değeceğini söyleyebiliriz. Bu cupcake’ler akıl çelmeyi iyi biliyor. 175 Derece Cupcakebar’ın kurucusu Esra Bozer, Amerika’da üniversite eğitimini yarıda bırakıp Fransa’nın meşhur mutfak okulu Cordon Bleu’ya gittiyse hepsi bu cupcake’lerin albenisinden.
 

175 Derece Cupcakebar’ın asıl misyonu davetlerde, kutlamalarda, özel günlerde sipariş üzerine üretim yapmak. İnternet sitesinden istediğiniz cupcake’leri seçip siparişinizi veriyorsunuz. Minimum sipariş adedi 16. Bir çeşitten en az dört tane ısmarlamanız gerekiyor. Siparişleri en az üç gün önceden vermek gerekiyor. İsterseniz eve teslim ediliyor, isterseniz siz uğrayıp alıyorsunuz. Cupcake’lerin adet fiyatı 2 TL. Dilerseniz içeride oturup cupcake eşliğinde kahve molası da verebilirsiniz. Taze cupcake’ler her an hazır ve nazır.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Seher Yıldızı Sokak 22B
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Pazar hariç her gün 09.30-17.30 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler