Aslı K.

Restoranlar Sarıyer
aslı k

Time Out diyor ki

Mekânın sahibesi Aslı Kender, New York French Culinary Institute’ta aşçılık eğitimi almış, çocukları doğmadan önceyse Mutfak Sanatları Akademi’sinde eğitim veriyormuş. Ailesi için yaptığı bu sağlıklı tatları başta Tarabya, Ferahevler sakinleri olmak üzere İstanbul’la paylaşma fikri insanları mutlu etme isteğinden doğmuş.

Yorgunluktan yemek yapamadığınız, misafirlerinizi ev yemeği ile şımartmak istediğiniz anlarda Aslı K. yardıma koşuyor. Siparişlerinizi öğleden sonra alıp akşam yemeğine sofralarınıza sunuyor.

Bizim şansımıza portakallı rezene salatası, içki yanına da aperatif olabilecek keçi peyniri ve taze kekikli pancar dip, ana yemeklerden ıspanaklı ve üç mantarlı (kestane, porçini, trüf) mantarlı lazanya düştü. Ayrıca ara sıcak statüsündeki ıspanaklı ve beyaz peynirli mini kiş ve yanında 16 senelik balzamik sirke sosuyla servis edilen Yedikule salatası da çok lezzetli. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve tazeliği, ithal ürünler, kendini ve farkını hissettiriyor.

İlerleyen zamanlarda süper şok dondurucu ile yarattığı tatları tazeyken dondurarak satışını yapmayı da planlayan Aslı K. bu servisi ile her tür duruma karşı telefon rehberinizde yerini almalı.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Adnan Kahveci Caddesi 101
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Pazartesi-cuma 09.30-18.30 arasında açık. Taleplere göre cumartesi günleri de açılabiliyor.