Bearphorus Bar

Restoranlar Beyoğlu
Bearphorus Bar

Time Out diyor ki

Bearphorus, house, elektronik ve tekno müzik dinleyebileceğiniz, bir yandan da göz banyosu yapabileceğiniz bir bar. Ama bunu hakikaten zevkle yaşamak için, ‘ayı’lardan hoşlanıyor olmanız gerek. Feminenmiş, maskülenmiş, göbekliymiş, kıllıymış… Bütün önyargılarınızı kapıda bırakıp, içeriye öyle girmelisiniz. ‘Olduğun gibi yaşa ya da yaşadığın gibi ol’, Bearphorus’u ve buraya gelenlerin yaşam tarzlarını özetleyen bir cümle. Herkesin gelebileceği, rahatlıkla içeriye girebileceği mekân, tam anlamıyla bir ayı barı olmakla birlikte, kimseye ayrımcılık yapmadan, herkese kucak açıyor.
Her çarşamba, ilk içkiden sonraki içkilerin hepsi %20 indirimli. Parti yapılan gecelerde ise, üç içkiye bir tane bedava. Böyle bir promosyon nerede var ki? Ayrıca gay barlar arasında da en ucuzu. Şişe biranın 6 TL olduğu mekânda, yerli votka 10, yabancı votka 12 TL. Parti olsun ya da olmasın, giriş ücreti alınmayan Bearphorus’ta, vestiyer için de herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Profesyonel bir vestiyer hizmeti beklemeyin. Barmene teslim ettiğiniz eşyalarınızı, gecenin sonunda yine barmenden alıyorsunuz. Numara sistemi yok, karışma ihtimali var.

Bearphorus, ortalama 150 kişilik ama her daim kalabalık oluyor. Müzikler arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz ve konuşunca duyabileceğiniz kadar alçak, dans edebileceğiniz kadar da yüksek.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Abdülhak Hamit Caddesi 8/1
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Pazartesi hariç her gün 20.00-03.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler