Bigudi Club

Restoranlar İstiklal Caddesi
Bigudi Club

Time Out diyor ki

Kulübüyle yine sadece lezbiyenlere hizmet etse de, kafesi ile bütün LGBTT bireylerin girebileceği bir mekân haline geldi. Aynı binada olması ise, kulübe gitmeden uğranacak, geceye hazırlanılacak bir yer haline gelmesini sağladı.

 

Bigudi Cafe&Pub
Bigudi Cafe&Pub, yenilenen dekoru, menüsü, uygun fiyatları ve oyun seçenekleriyle, LGBTT mekanlar içerisinde çok tutulacağa benziyor. Hep aynı yere gitmekten sıkılanlar için uygun bir seçenek. Haftanın her günü açık olan kafenin menüsünde, her kafede bulabileceğiniz içecekler var. Bitki çayları, kahve çeşitleri, meşrubatlar… Ama, müzik ve dekoru düşündüğünüzde, kendinizi rahatsız hissetmeyeceğiniz bir mekân Bigudi Cafe&Pub. Güleryüzlü çalışanlarıyla sempati toplayan Bigudi, arkadaşlarınızla gidebileceğiniz, saatlerinizi geçirebileceğiniz bir kafeden öte, bir ev ortamına sahip.

 

Bigudi Club
Bigudi Club, 2008 yılında tekrar hizmete girmesiyle, lezbiyenler için favori kulüp haline geldi. Geçenlerde yeni yerine taşınan Bigudi, her hafta değişik konseptlerde partiler düzenliyor ve içeriye sadece kadınlar girebiliyor. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri açık olan kulübe üye olmak da mümkün. Bigudi Club VIP kartı alanlar, içeriye ücretsiz girebiliyorlar. Gay’ler, sadece özel organizasyonlarda girebiliyor. Bu özel organizasyonlar, Lambdaistanbul LGBTT Dayanışma Derneği’nin düzenlediği etkinlikler oluyor genelde. Çarşamba ve cuma geceleri giriş ücreti alınmayan mekânda, cumartesi günleri kapıda 20 YTL alınıyor, bu fiyata bir içki dahil. 12 Aralık Cuma gecesi, ‘Cesaretin Var mı Aşka?’ konseptiyle bir parti düzenleyen Bigudi Club, cesareti olanları geceye davet ediyor. Saatler gece yarısını geçtiğinde kapılar kapanıyor ve parti başlıyor. Bu partide, sürprizlere hazırlıklı olun. Çünkü ne ile karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. Bigudi Club partilerinin ne denli deli dolu olduğunu gidenler bilirler. Eğlencenin sınırının olmadığı partiler, müziğin ritmine kapılıp saatlerce dans edenler ve tabii ki sürpriz şovlar… Cesareti olmayan, evinde otursun. Bu parti eğlenmeyi sevenler için.

 

Bigudi Cafe&Pub
İstiklal Caddesi Balo Sokak No:20 Kat:4, Taksim (Balans yanı) (0534) 341 22 95
 

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: İstiklal Caddesi Mis Sokak 5 Teras Kat (Altın Plak'ın en üst katı).
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Çarşamba, cuma ve cumartesi günleri 23.00-04.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler