Cafem’o

Restoranlar Sarıyer
Cafem o

Time Out diyor ki

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that venues remain open.

Bir bardak kahve için “büyük zahmet verdik” dedirten o büyük makinelere, karşılığında verilen çekirdek dolusu paralara ve işin ehli, -olmazsa olmaz- baristalara mecbur olmak kimi zaman ne zor geliyor insana. Dünya üzerinde tek çeşit espresso olduğuna inandıran menüler de cabası. Aynı hissiyattaysanız ilk İstinye Park kaçamağında Cafem’o’nun  ‘İtalian Cafe-Bistro’ tarzındaki ilk şubesine uğrayın.
 

Cafem’o’da farklı sistemde çalışan makinelere uygun, evde ya da ofiste hali hazırdaki kahve makinenizde değerlendirebileceğiniz pod, çekirdek, çekilmiş kahve çeşitleri, denklemi çok basite indirgeyen, tek tuşla çalışan Caffitaly Sistemi’ne uygun kahve makineleri ve lezzet odaklı bir işleyiş var. İstediğiniz espresso çeşidi ile sıcak/soğuk cappucino, cafe latte ve diğer spesiyalleri hazırlatabiliyorsunuz. Caffitaly Sistem ile uyumlu E’caffe’da yedi çeşit espresso var. Ginseng espresso, doğal formülü ile sindirimi rahatlatan Orzo (yulaf) Cafem’o’nun imza çeşitleri arasında. Ginseng ise tam bir doping, içerdiği kolin maddesiyle zihinsel, fiziksel ve cinsel gücü artırıyor. Ginseng-Martini de tüm bu içeriğin alkol ile muhteşem flörtü, bir akşamüstü içkisi için ideal. Mekânın bir diğer baştan çıkartan özelliği ise şehrin en özel şeflerinden - çoğunlukla davetlerde tadına varma şerefine nail olduğumuz- Carlo Bernardini’nin elinden çıkma kahve yanı lezzetleri. Bernardini’nin mevsimin en tazesi, toprağın en iyi mahsulüyle hazırladığı kahve çeşitlerinin karşı konulması güç, ruh ikizi eşlikçileri var menüde. Tartlar, pastalar, paylar ve sandviçler... Cafem’o demokratikleştirdiği kahve özgürlüğüyle ev ve ofisler dışında yakında birçok semtte, sokaklarda da karşınıza çıkabilir, şimdiden duyurmuş olalım. İlk fırsatta tanışın.

 

MENÜDEN

l’Americano – My Piu Lungo 6 TL

Caffe Latte 7,50 TL

Ispanak ve ricotta peynirli pay  6,50 TL

Çikolatalı tart 8,50 TL

My Orzo Dream 15 TL

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: İstinye Park AVM
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 10.00-22.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler