Cookshop.

  • Restoranlar
  • Ulus
Cookshop
Reklâm

Time Out diyor ki

Diğer bildiğiniz Cookshop’lardaki gibi  ahşap sıcaklığı, masadaki taze çiçek kokusu, renkli dekorasyonu, kırmızı-beyaz pötikare örtüleri ve lezzetleriyle yabancılık hissetmeyeceğiniz türden aşina olduğunuz bir mekân aslında burası ama bu şaşırtmıyor anlamına gelmiyor elbette. Bu şubede AVM’lerde özgürce hissettiremediği oksijen, güneş ışığı ve doğa ile buluşturuyor sizi Cookshop bahçesinde. Bu da sigara tiryakileri için daha fazla özgürlük anlamına geliyor bir bakıma.
 

Tarifinin başka bir evrenden getirildiğine inandığımız Magnolia Pudding’i ile Cookshop’un Ulus şubesinde bu evrenin izlerini diğer tatlarında da sürme şansını değerlendirin. Bu hesabınıza bir de ev tadında lezzetleri ekleyin. Cookshop’un tüm bu tadım hazzını yaşatan lezzetlerinin yer aldığı menüsü de tasarımıyla oldukça farklı bu şubede. Kolajlarla zenginleştirilen ve eğlenceli hale getirilen menüde dünyayı değiştiren tasarımlar-buluşlar, tasarımcılar ve tüm bunlara ait doyurucu bilgiler yer alıyor.
 


Bisiklet, diş fırçası, Andy Warhol sayfalarda bulabileceklerinizden sadece birkaçı. Bol seçenekli menüsünde ne yiyeceğimizi bilmez bir hale gelişimiz, her yeni siparişte burnumuza gelen taze leziz yemek kokularına ve sevimli kuş, mösyö gibi espirili yemek isimlerine aklımız yeterince çelinmiyormuş gibi bir de menüyü elimizden bırakmak istemiyoruz. Bunu çok da kafaya takmamak lazım çünkü siparişi verdikten sonra da menüyle takılmaya devam etmek Cookshop Ulus’ta geçirilen ilk zamanların genel davranış biçimi.

Bu şubeyi bir başkasıyla en çok paylaşmak isteyeceğiniz anı da bu ay yakalamaya bakın. Yılbaşına özel, sürpriz bir program hazırlandı Cookshop’ta. En kıyak tarafı ise rezervasyon yaptırırken menüyü istediğiniz gibi oluşturma lüksü. Tüm detayları ve daha fazlası için telefona sarılın ya da daha iyisi bir gün Cookshop’a uğrayın, yerinde karar verin yılbaşında nerede olmak istediğinize.

Şubeler:

Altunizade: Ramada Asia Hotel Mahiriz Caddesi No.32 / (0216) 651 88 94

Nişantaşı: Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. No. 34/A / (0212) 232 05 66

Forum İstanbul: Kocatepe Mahallesi, Şehir Parkı Caddesi No: 111 Bayrampaşa / (0212) 437 17 41

Galleria AVM: Galleria AVM önü Sahilyolu Ataköy / (0212) 560 18 11

Bebek : Bebek Mahallesi Cevdet Paşa Caddesi No.1 / (0212) 263 32 73

Ayrıntılar

Adres:
Adnan Saygun Caddesi (Akmerkez Ulus Kapısı karşısı), Ulus
İstanbul
İletişim:
(212) 351 20 01
Çalışma saatleri:
Her gün 10.00-02.00 arasında açık.
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler