Cup Of Joy Cadde

Restoranlar, Kahveciler Caddebostan
1/3
2/3
3/3

Time Out diyor ki

Türkiye’deki üçüncü nesil kahvenin öncü isimlerden olan Cup Of Joy, uzman kahve lezzetini Erenköy’de açtığı yeni mekanıyla devam ettiriyor. İki girişimci arkadaş Suzan Serez ve Ebru Döşekçi’nin 7 yıl önce Bebek’te 14 m2’lik küçük bir dükkanda başlayan Cup Of Joy hayali, şimdi 6. satış noktasını müjdeliyor. Bebek, Zorlu Center, Levent Loft, Vadi İstanbul ve Nişantaşı şubeleriyle nitelikli kahve keyfini İstanbul’un farklı noktalarına taşıyan ikili, bu kez Erenköy Cadde ile Anadolu yakasına geçiyor.

Bağdat Caddesi’nde Erenköy Mudo’nun caddeye bakan cephesini keyifli bir kahve köşesine dönüştüren Cup of Joy Cadde, alışverişe ya da yürüyüşe çıkanlara eşlik edecek leziz tatlar sunuyor. Suzan Serez ve Ebru Döşekçi’nin işlerine duydukları sevgi ve kahve aşkıyla dünyanın en iyi kahvelerini getirdikleri Cup Of Joy menüsünde kahve dışında 30 dan fazla pastane ürünü, glutensiz, şekersiz, vejetaryen, raw ve vegan ürünler de dahil olmak üzere farklı diyet alternatiflerini bulmak da mümkün.

Cup Of Joy, pandemi süreci kuralları gereği sokağa çıkma kısıtlaması olmadığı sürece haftanın her günü 10:00-20:00 saatleri arasında gel-al servisle hizmet veriyor.

www.cupofjoy.com.tr

@cupofjoy_istanbul

 

 

 

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Erenköy mah. Bağdat Caddesi No:320 Kadıköy
İstanbul

İletişim:
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Best selling Time Out Offers