Dobby’s Burger Place

Restoranlar, Fast food dükkânları Kadıköy
Dobby’s Burger Place

Time Out diyor ki

Burgeri Kendi hazırladıkları köftelerinin yanı sıra kuzu tandır, kaşarlı İnegöl köftesi ve 28 gün dinlendirilmiş dana pirzola ile de burgerler hazırlıyorlar.

Öyküsü Geçtiğimiz senenin sonlarında açılan Dobby’s, karşısında bir McDonald’s olmasına rağmen ayakta kalmış, müdavim kitlesini oluşturmuş bir yer.

Burgeri Kendi hazırladıkları köftelerinin yanı sıra kuzu tandır, kaşarlı İnegöl köftesi ve 28 gün dinlendirilmiş dana pirzola ile de burgerler hazırlıyorlar. Alametifarikaları kendi hazırladıkları ekmekleri,  ayrıca burgerlerin içine ince kıyılmış çıtır patates kızartması de serpiştiriliyor.

Diğer yemekleri Dört çeşit hot dog bulunuyor. Tatlı olarak ise çikolata ve karamel soslu vanilyalı dondurmalı sıcak kurabiyeden yapılan cookie monster akıl alıyor.

Ortamı İçinde üç masası bulunan mini mini bir yer. Hızlıca karın doyurmak için ideal ama daha uzun süre kalırsanız dar gelebilir. Neyse ki paket servisi de mevcut.

Uzun lafın kısası Hamburger demek sizin için şahane bir köfte-ekmek uyumuysa kaçırmayın fakat karnınız çok aç ise bir burgerle doymayabilirsiniz.

Editör: Time Out Istanbul editors

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Hasan Amir Sokak 1/D
Kızıltoprak
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 11.00-22.00 arasında açık.