Dört yeni kafe

Time Out ekibi olarak sizin için bu ayki dört yeni favori kafemizi seçtik.

Cholic
1/4

Cholic

Yolumuz Bebek’e düştüğünde hızlı bir kahvaltı için favori adresimiz artık Cholic. Kendi imalatları ekmeklerden yapılan sandviçlerinin farklı boy seçeneklerinin olmasına bayıldık. Şekersiz ve ev yapımı buzlu çay çeşitleri ile taptaze kruvasan ve çöreklerini de denemeyi unutmayın.

Daha fazla
Beşiktaş
Marika
2/4

Marika

Marika’nın self-servis barının arkasında kahveden çok daha fazlası saklı. Pazarda ne tazeyse ondan yapılan salatalar ve sandviçler, ev yapımı granolalar, mevsim meyvelerinin eşlik ettiği pankekler… İş yapmak veya kitap karıştırmak için son zamanlardaki favori adreslerimizden.

Daha fazla
Şişli
No Fish Today
3/4

No Fish Today

The House Café’cilerin açtığı küçük bir kafe-bar. İçecekleriniz anneannelerinizin mutfağından çıkmış gibi gözüken fincanlar ve bardaklarda servis ediliyor. Kokteyller, ev yapımı buzlu çay seçeneklerinin yanı sıra The House Café’nin mutfağında hazırlanan salatalar da menüde.

Daha fazla
Nişantaşı
The Standard Coffee Enterprise
4/4

The Standard Coffee Enterprise

Etiler’in kalabalığından uzak bir sokakta, sessiz sakin bir kahveci. Yoğurtlu ve meyveli granola gibi seçeneklerle sağlıklı bir kahvaltı için favori adreslerimizden. Smoothie’lerini de es geçmeyin, bir hayli doyurucu olan Tropical Breakfast adlı smoothie’sini öğün niyetine tüketebilirsiniz.

Daha fazla
Etiler