Eddie

Restoranlar Adalar
Eddie
1/2
Eddie
2/2

Time Out diyor ki

Mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıklar bu sene yazın keyfini uzun süreceğimizin habercisi. Bu da demek oluyor ki ada mevsimini uzatıyoruz bu sene. Bayram’ın tatil günlerinden istifade edip şehrin karmaşasından uzaklaşmak için Büyükada’nın yaz başında açılan yeni incisi Eddie’ye atın kendinizi bir vapurla. Mekânın sahibi Beymen'den kısa bir süre emekli olan satış direktörü Erdal Gökyıldırım.

Yeri hemen deniz otobüsü iskelesinin karşısında. Gün batımında bir içki ısmarlayın kendinize. Bununla da yetinmeyin. Akşam yemeğe de kalın. Renkli saksıları, çiçekleri, etrafını saran bol yeşilliği, beyaz ve sarılı mobilyaları ve dekorasyonu ile yaz boyu gidemediğiniz tatillerin yükünü hafifletecek bir sayfiye yeri ruhu hakim mekâna.

Salatadan sandviçlere, fırın pizzadan, ev yapımı makarna ve ızgara et çeşitlerine menü her geleni tavlayacak cinsten. Adanın serin ve sakin havasına kapılıp geceyi uzatmaya niyetleneceklere duyrulur. Hafta sonları ise adaya ilk giden vapura binmeyi göze alacağınız güzellikte kahvaltılıkları olduğunu da söylemiş olalım.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: 23 Nisan Caddesi 28, Sahil Tarafı
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Hafta içi 12.00-02.00, hafta sonu 10.00-03.00 arasında açık.